Piece
Piece kominkowe, kozy na drewno

Piece wolnostojące

Piece kominkowe


SKUPIAMY NAJLEPSZE MARKI

Dewizą firmy Tapis jest 100% satysfakcja klienta. Dlatego działamy w myśl zasady "Prawdziwym szefem i dyrektorem jest klient, on potrafi zwolnić cały personel korzystając z usług innych firm". Szanując odbiorcę, w swojej ofercie skupiamy najlepsze, światowej klasy marki urządzeń grzewczych takich jak: RIKA - AUSTRIA, WESTFIRE - DANIA, ATTIKA - SZWAJCARIA czy LINCAR - WŁOCHY

Nowoczesne Piece Rika Piece kominkowe Westfire Attika Piece Lincar
Nowoczesne Piece kominkowe RIKARIKA
Austria
Piece kominkowe WESTFIREWESTFIRE
Dania
Piece AttikaATTIKA
Szwajcaria
Piece na pellet, kuchnie na drewno z płaszczem wodnymLINCAR
Włochy

JydepejsenOd lat współpracujemy z włoskim producentem pieców LINCAR. Ogromna ilość bardzo zróżnicowanych produktów - zarówno pod względem rodzajów paliwa: drewno oraz pellet, jak również tradycyjnego designu. Przepiękne stylowe, zdobione ręcznie malowanymi kaflami w różnych wzorach i kolorach. Piece wzbogacone dodatkowymi funkcjami takimi jak piekarnik, lub płaszcz wodny, pozwalający włączyć produkt do istniejącego systemu grzewczego. (CO). Sześć lat współpracy i ani jednej reklamacji! (http://www.info.tapis.pl/5-lat-firmy-lincar-w-polsce.html)

WESTFIRE to kolejna trafiona inwestycja. Nie tylko uroda, ale jakość i cena to atuty nie do przebicia. Duński producent dodatkowo ciągle zaskakuje nas nowymi, coraz doskonalszymi produktami. Design typowo nowoczesny, ascetyczny w formie, charakterystyczny i bezbłędnie identyfikujący firmę. Znakomitym pomysłem dla niezdecydowanych są super kasety, wkłady o niewielkiej głębokości, chętnie stosowane gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni. Podsumowując: niewielkie rozmiary, precyzyjnie dobrane moce, piękny wygląd zadowolą najbardziej wybrednych użytkowników.

Produktów austriackiej firmy RIKA nie trzeba przedstawiać. Z niewielkiego założonego w 1951 roku przez Karla Rudolfa Rienera zakładu ślusarskiego powstał potentat rynku austriackiego w zakresie obróbki metalu. Firma współpracuje z takimi potęgami przemysłowymi jak MANN i KTM. Dzięki długoletniej tradycji, ogromnej wiedzy i doświadczeniu, firma jest w stanie tworzyć najnowocześniejsze, zgodne z oczekiwaniami odbiorców wolnostojące piece kominkowe. Jakość i skuteczność, oraz współczesny design, łączą się w innowacyjnych rozwiązaniach pieców kominkowych i pieców opalanych pelletem. Opatentowany system Rikatronic to inteligentny system najefektywniejszego spalania regulowany samodzielnie poprzez odpowiednio dostarczane powietrze z zewnątrz. Spektakularnym osiągnięciem jest piec Induo piec opalany drewnem i pelletem, nie wymagający przezbrajania, zdobywca prestiżowego tytułu "najlepszego produktu roku 2012" w konkursie Plus X Award. Absolutną nowością zaskoczył producent publiczność targową międzynarodowych targów ISH 2013 we Frankfurcie nową gamą pieco-kominków z akumulacją ciepła - Rika Powerstone Technik. (http://www.info.tapis.pl/pieco-kominki-rika-powerstone-technik.html). Wszystkie produkty firmy Rika to połączenie najwyższej technologii, myśli inżynierskiej, pięknego designu i bogatej gamy wykończeń. Rika nie potrzebuje reklamy, broni się doskonałą jakością choć jest najbardziej rozpoznawalnym producentem piecy kominkowych w Austrii.

I jeszcze słów kilka o naszym najmłodszym partnerze - szwajcarskiej firmie ATTIKA. Pierwszym określeniem jakie przychodzi na widok piecyków ATTIKI jest słowo: magiczne. To połączenie ognia ze szkłem lub steatytem Jak wiadomo szkło rodzi się z ognia, a tu ogień zamknięto w najprostszych szklanych formach. Stal i steatyt jest tylko dodaną konstrukcją, Obszernie prezentowaliśmy już zalety pieca Q20 http://www.info.tapis.pl/piec-attika-q-20-to-akwarium-pelne-ognia.html oraz serii BIONIC FIRE http://www.info.tapis.pl/proces-spalania-w-piecach-attika-bionic-fire.html. Dlatego nie będziemy tutaj ponownie wyliczać wszystkich zalet tych produktów. Dodamy tylko, że firma ATTIKA to niepowtarzalna szwajcarska kultura ognia.

Dla odwiedzających nasze firmowe salony TAPIS, a możemy pochwalić się coraz większą ilością Salonów Firmowych i Partnerskich na terenie całego kraju firma Tapis oferuje wiele więcej. Dlatego serdecznie zapraszamy do oglądania i kupowania promowanych przez nas urządzeń grzewczych.

Zapraszamy
zespół TAPIS.PL

Piece żeliwneStylowe piece kaflowe Piece kominkowe - galeria TAPIS.PLPiece kaflowe Piece kominkowe na węgielKuchnie opalane drewnem
» Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Facebook « » Kontakt «

UWAGA ! (kliknij w logo firmy aby uzyskać informacje o piecach wolnostojących)

Piece kominkowe KASCHUTZ
Piece kominkowe WESTFIRE
Nowoczesne Piece kominkowe RIKA
Piece na pellet, kuchnie na drewno z płaszczem wodnym
Piece MULLIT
Piece kominkowe ROMOTOP

PROMOCJA!
Do wybranych modeli piecy kominkowych TONA BRYKIETU DĘBOWEGO wraz z transportem - GRATIS! Pytaj o szczegóły.

 

Kliknij w logo firmyPiece kominkowe WESTFIRE

Lata doświadczeń w produkcji nowoczesnych pieców kominkowych pozwoliło duńskim rzemieślnikom osiągnąć niewyobrażalnie wysoki poziom i kulturę techniczną. Wiara we własne, nieograniczone możliwości w połączeniu z tradycją pozwala na wyrób produktu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
We współczesnym Świecie nie ma miejsca dla produktów, które zanieczyszczają środowisko a w Danii przywiązuje się do tego wyjątkowo dużo uwagi. Wszystkie produkty WESTFIRE spełniają wymagania mówiące o zachowaniu najwyższych norm czystości spalin oraz ekologicznym postępowaniu w procesie produkcji.
Zimna rączka", czysta szyba, łatwa regulacja dopływu powietrza do paleniska, minimalna ilość popiołu dzięki perfekcyjnemu spalaniu, zajmowanie niewielkiej przestrzeni - to tylko niektóre z udogodnień zapewniających perfekcyjne użytkowanie.
Charakterystyczną cechą duńskich pieców WESTFIRE jest stosunkowo nieduża komora spalania, ale należy zaznaczyć że tylko w takich komorach można uzyskać piękny widok ognia, czystą szybę, czyste wnętrze paleniska i dokładne spalanie paliwa w długim przedziale czasu przy jednoczesnym niewielkim zużyciu drewna.
Doskonałe rozwiązania technologiczne, do tego pasja, doświadczenie i tradycja, wszystko to powoduje że możemy cieszyć się pięknym widokiem ognia i wspaniałym ciepłem duńskich pieców WESTFIRE.

Piece na drewno: 17

 

Kliknij w logo firmyPiece kominkowe Judepejsen

Funkcjonalność, proste kształty i minimalistyczna kolorystyka, to główne cechy rozpoznawcze urządzeń stworzonych przez rewelacyjnych projektantów z firmy JYDEPEJSEN. Renomowana firma Jydepejsen jest bardzo dobrze rozpoznawana nie tylko w Skandynawii. Jest kojarzona z niespotykaną dbałością o detale, najlepszymi materiałami i najaktualniejszym designem swoich produktów.

Duńska Marka JYDEPEJSEN to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, połączona z najnowszą technologią spalania i doświadczeniem. Firma bowiem istnieje od pierwszej połowy lat 80', przez cały ten czas pozostając w rękach jednej rodziny. Piece Jydepejsen produkowane są często w połączeniu ze steatytem z zastosowaniem prostego, ale zarazem doskonale funkcjonującego systemu regulującego proces spalania. Energia płynąca z pieców steatytowych Jydepejsen jest postrzegana jako zdrowa i przyjemna – inaczej niż ogrzewanie konwekcyjne wymuszające ruch powietrza.
Bardzo prosta i niezwykle komfortowa obsługa urządzeń Jydepejsen opalanych drewnem pozwala na zastosowanie ich w budynkach użyteczności publicznej, lokalach, czy biurach.

Piece na drewno: 28

 

Kliknij w logo firmy

Nowoczesne Piece kominkowe RIKA

PRAWDZIWE AUSTRIACKIE PIECE !!!

RIKA
to austriacki producent nowoczesnych piecyków opalanych drewnem i pelletem. Firma jest obecnie liderem na rynku pieców kominkowych w krajach niemieckojęzycznych, jak również jednym z wiodących producentów urządzeń grzewczych na świecie. RIKA przede wszystkim koncentruje się na najważniejszych obszarach produkcji, a mianowicie jakości, innowacji i wzornictwie. Znajduje to również odzwierciedlenie w ciągłym rozwoju pieców austryjackiego producenta.
Stworzone przez znakomitych projektantów urządzenia są powiewem nowoczesności oraz wyjściem naprzeciw wymaganiom stawianym obecnie przez rynek. Wykonane niejednokrotnie z użyciem naturalnych kamieni takich jak akumulacyjny kamień - steatyt, stają się produktami niepowtarzalnymi.

Wśród niezwykłych urządzeń Firmy RIKA znajdziemy INDUO - najbardziej innowacyjny piec na rynku, który nazywany jest światową nowością w zakresie ogrzewania.

Piece na drewno: 19
Piece na pellet: 4
Piece na pellet i drewno: 1

Kliknij w logo firmyPiece MULLIT

MULLIT, to węgierski producent ceramicznych pieców wolnostojących. Ogromny wybór wzorów oraz mocy piecyków ceramicznych od 5 do 10kW pozwoli dobrać najwłaściwszy model. Wszystkie piecyki posiadają w standardzie cztery kolory kafli do wyboru. Oprócz tego, na specjalne zamówienie dostępna jest znacznie większa paleta barw (20 kolorów).
W ofercie nie zapomniano o piecach wyposażonych w płaszcz wodny, produktach, które podłączone do instalacji C.O. pozwolą ogrzać cały dom.

Piecyki te wyposażone są w bezpośrednie doprowadzenie powietrza z zewnątrz oraz w wygodny popielnik. Większość modeli posiada również system dopalania spalin, wydatnie zwiększający wydajność urządzenia. Niewielka średnica wylotu spalin - od 150 do 180mm ułatwia montaż wszędzie tam, gdzie nie został przewidziany w projekcie komin o większym przekroju. Piękne kształty, godne nazw mitologicznych bogów będą ozdobą i piękną domową "biżuterią".

Piece na drewno: 22
Piece z płaszczem wodnym: 4

Kliknij w logo firmyPiece kominkowe WESTFIRE

Przez kilka dziesięcioleci, tradycyjne rzemiosło, w połączeniu z najnowszymi procesami produkcyjnymi, jak również ciągłe innowacje technologiczne stały się gwarantami sukcesu Kaschutz na rynku europejskim.
Przedsiębiorstwo Kaschutz zajmuje się handlem żelaza, produkcją wysokiej jakości wkładek kaflowych, pieców, palenisk i drzwiczek, jak również różnych akcesoriów.
W każdym produkcie jest uwidoczniona wiedza, umiejętności i doświadczenie niezastąpionych specjalistów firmy Kaschutz. To pozwoliło na uzyskanie doskonałego efektu symetrii pomiędzy designem, technologią i jakością. Firma Kaschutz jest nie tylko wymagającym partnerem w zakresie techniki grzewczej. Jest niewątpliwie jednym z liderów w branży.
Przyszłość jest teraz. Elastyczność i szybka, profesjonalna odpowiedź na zmieniające się wymagania rynku, to klucz do sukcesu Firmy Kaschutz.

 

Kliknij w logo firmyPiece kominkowe WESTFIRE

Barbas to holenderski producent urządzeń kominkowych, który jest liderem w dziedzinie innowacji i wzornictwa. Firma z ogromnymi tradycjami, doskonale znana na rynku polskim, dbająca o klienta stale zmieniająca i unowocześniająca swoje produkty. Nie zapominając o ponadczasowej klasyce, powstają modele ultra nowoczesne, najwyższej jakości piece EKO. Barbas jest firmą rodzinną i ma unikalną zdolność bycia w stanie łączyć tradycyjne wartości z nowoczesnymi technikami.

Barbas to firma produkująca najwyższej jakości piece kominkowe, które dają klientowi pełną satysfakcję. Tajemnica tego sukcesu tkwi w nowoczesnej, przyjaznej dla środowiska linii produkcyjnej. Firmie Barbas udało się osiągnąć niespotykaną dotąd wydajność. Piecyk komikowy Barbas to nie jest już tylko anonimowy kawałek stali, ale osobiste wnętrze produktu, wykonanego z najwyższą starannością przez profesjonalistów.

 

Kliknij w logo firmyPiece na pellet, kuchnie na drewno z płaszczem wodnym Lincar - włoski producent urządzeń grzewczych. Urządzenia firmy Lincar charakteryzują oryginalne formy i cenne, ręcznie robione przez artystów dekoracyjne kafle ceramiczne. Szeroka gama modeli piecy kominkowych opalanych drewnem lub pelletem dostępna jest w wielu mocach użytkowych. Włoski producent dodatkowo wyposaża swoje piece w praktyczny piekarnik. Asortyment uzupełniają modele piecy wolnostojących z płaszczem wodnym opalane pelletem oraz modele opalane drewnem.
Warto także zwrócić uwagę na kuchnie na drewno. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w produkcji i projektowania kuchni opalanych drewnem, firma Lincar stworzyła z zachowaniem szczególnej troski o środowisko nową gamę produktów - kuchnie z płaszczem wodnym.
Piece na drewno: 18
Piece na drewno z płaszczem wodnym: 6
Piece na pellet: 5
Piece na pellet z płaszczem wodnym: 2
Kuchnie na drewno: 11
Kuchnie na drewno z płaszczem wodnym: 1


 
Kliknij w logo firmyPiece kominkowe NORTHSTAR

Nordpeis(dawniej Northstar) - norweskie piece wolnostojące odlewane w niemieckich fabrykach. Żeliwna konstrukcja oparta na zasadzie minimum formy. Wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, pozwoliło osiągnąć znakomitą jakość produktu oraz dużą wydajność cieplną. Bogate wyposażenie, konstrukcja każdego modelu pozwala podłączyć się do szybu kominkowego w czterech wariantach (od góry, od tyłu, z prawej lub z lewej strony). Wewnętrzna część paleniska wyłożona masą monolux wydłużająca żywotność piecyków. Nowoczesne piecyki wolnostojące o dużej sprawności w bardzo przystępnej cenie.

Modele żeliwne (system dopalania spalin): 3
Modele żeliwne (brak systemu dopalania spalin): 3

 

 
Kliknij w logo firmyPiece kominkowe DOVRE Dovre - piece kominkowe produkcji norweskiej. Występują w wersji żeliwnej i pokrytej emalią w tradycyjnych formach. Producent oferuje nam również 2 modele przystosowane do palenia węglem. Interesująca oferta na każdą kieszeń.

Modele żeliwne: 9
Modele emaliowane: 4
Modele opalane węglem: 2

 

 
Kliknij w logo firmyPiece kominkowe ROMOTOP Romotop - czeski producent znany na całym świecie, z wieloletnim doświadczeniem. Piece kominkowe tej firmy cechuje nowoczesna stylistyka i estetyka wykonania oraz dbałość o wszystkie detale. Zewnętrzną podstawową okładzinę ozdobną stanowią kafle, od wielkoformatowych do tradycyjnych - 30 kolorów ceramiki do wyboru. Piece kominkowe dostępne są również w ciekawych wariantach: kamień wulkaniczny oraz w awangardowej stylistyce pokrytej stalą. W ofercie także piece kominkowe z płaszczem wodnym.

Modele z wykończeniem ceramicznym: 18
Modele z wykończeniem z kamienia wulkanicznego: 7
Modele z wykończeniem stalowym: 10Kliknij w ikonę piecaPiece kominkowe VERMONT CASTINGS

Vermont Castings - amerykańskie piece kominkowe o stylowym design. Charakterystyczną cechą jest elegancja oraz dbałość o detale i szczegóły. Wyróżniającym je rozwiązaniem technicznym jest zastosowany katalizator, dzięki któremu proces dopalania spalin rozpoczyna się w niższej temperaturze i trwa dłużej.
Vermont Castings to ozdobne piece żeliwne. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, producent wytwarza piece w różnych kolorach emalii, jak i oferuje jeden piec przystosowany do palenia węglem.

Modele żeliwne: 5Kliknij w logo firmy

FONDIS

Fondis - model Lumia to pierwszy na świecie wolnowiszący piecyk ozdobny, produkcji francuskiej - jeden z najlepszych na świecie producentów wkładów i kaset kominkowych. Charakterystyczna cecha to elegancja i estetyka nowoczesnej formy osiągnięta dzięki niewielkim wymiarom oraz fasadzie wykonanej ze szkła (3 szyby) w różnych kolorach i kształtach. Jedyny piecyk, który jak obraz wykorzystuje ścianę jako miejsce docelowe montażu oraz jedyny, którego załadunek rozpala się automatycznie.

Fasada owalna - 2
Fasada prostokątna - 3Kliknij w logo firmy
EdilKamin - piece z płaszczem wodnym
EdilKamin - włoski producent kominków i pieców wolnostojących opalanych drewnem, a od kilku lat także peletami. Na szczególną uwagę zasługują piece kominkowe z płaszczem wodnym, które zastępują, lub współpracują z istniejącym kotłem C.O.

Modele z wykończeniem ceramicznym: 2
Modele z wykończeniem stalowym: 1


Nordica - szeroka gama wolnostojących piecy ozdobnych produkcji włoskiej, wśród której odnaleźć można paleniska stylowe jak i o bardzo nowoczesnej stylistyce. La Nordica wybrała dla swoich pieców na drewno obudowy z majoliki - ceramika pokryta nieprzezroczystą polewą ołowiowo - cynową o bogatej kolorystyce. Gwarantują one doskonałą kumulację ciepła. Oferta zawiera również okładzinę z kamienia wulkanicznego lub stali. Większość modeli dostępna w wersji z piekarnikiem. Firma Nordica oferuje również duży wybór kuchni opalanych drewnem.

Modele żeliwne: 5
Modele z ceramiki: 37
Modele z kamienia: 8
Modele ze stali: 3
Kuchnie: 12Jotul - firma ta, to wieloletnia tradycja i doświadczenie - ciepło z Norwegii. Tradycyjna forma połączona z nowoczesnym systemem dopalającym, dbałość o detal i troska o środowisko to charakterystyczne cechy wolnostojących piecyków.
Stylowe modele żeliwne : 10
Nowoczesne modele żeliwne: 2Spartherm - nowoczesne, ozdobne piece kominkowe produkcji niemieckiej. Nowoczesny wygląd, zaskakujący swoją formą przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Piecyki wykonane są przy zastosowaniu stali, kafli oraz szkła jako materiału zewnętrznego.
Modele - 5


Piece kominkowe ROMOTOP, piece kominkowe AUSTROFLAMM, piece kominkowe VERMONT CASTINGS