Baseny - akcesoria basenowe

Baseny Lampy gazowe Sauny DESIGN
» Baseny « » Wanny SPA « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «


AKCESORIA DO BASENÓW - nasza oferta:

» Odkurzacze basenowe « » Chemia basenowa « » Solarne prysznice basenowe « » Leżaki i meble SPA «

Mobilna leżanka z hydromasażem

 

Mobilny fotel z hydromasażem

Prysznice basenowe - Kolorowy zawrót głowy

 

Czy prysznic zewnętrzny musi być zawsze z nieskazitelnej stali? Nie, firma Tapis za pomocą nowoczesnych, najwyższej jakości pryszniców zewnętrznych pomaluje wasz świat dostosowując się do kolorów lata. Prysznice przeznaczone głównie do użytku zewnętrznego wykonane z ekologicznych materiałów nie podlegających korozjom, odpornym na zmienne warunki pogodowe, działanie soli i związków wapniowych, idealnie sprawdzają się w kurortach nadmorskich, na plażach, kempingach, ogrodach. Prysznice doskonale nadają się zarówno do użytku zewnętrznego, sprawdzają się jednak również wewnątrz. (współpracują z centralnym ogrzewaniem) Każdy prysznic posiada standardową baterię z możliwością mieszania zimnej i ciepłej wody. Kluczem do sukcesu jest wykorzystanie przy produkcji pryszniców najnowocześniejszych materiałów oraz dbałość o współczesne formy. Dzięki temu możemy oferować unikalne, perfekcyjne produkty. Jednym z głównych atutów oferty są prysznice solarne, działające bez potrzeby dostarczania energii elektrycznej.

Zobacz naszą ofertę pryszniców basenowych »

Wanny SPA z rynną przelewową

 

Wanna SPA to połączenie ciepła z masażem realizowanym przez strumień wody. Jacuzzi jest idealnym miejscem na relaks i odpoczynek po ciężkim dniu w pracy - ale także oferuje szereg innych możliwości poprawy zdrowia i samopoczucia.

Wanny z hydromasażem dostarczają również mnóstwo dobrej zabawy i zachęcają do tego, aby zaprosić znajomych do wspólnego relaksu.

 

Poziom wody w wannie SPA z rynną przelewową pozostaje niezmienny, niezależnie, od liczby osób aktualnie korzystających z kąpieli. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu zbiornika bilansującego zainstalowanego między basenem, a filtrem.

Zobacz więcej >>>

Ogrodowe Wanny SPA

 

Wygodne, wielopoziomowe siedziska, ukształtowane ergonomicznie zapobiegają zsuwaniu się w trakcie kąpieli. Różne głębokości siedzisk umożliwiają całkowite zanurzenie ciała. Wyjątkowa kaskada, podświetlona zmieniającymi się światłami LED, które można zaprogramować dowolnie. Światła LED umieszczone również na obudowie, wskazują drogę do wejścia do wanny. Wyjątkowa, monolityczna niezniszczalna obudowa wykonana jest z polietylenu, wzmocnionego i izolowanego włóknem szklanym. Dzięki temu, Wanna ogrodowa jest niezwykle wytrzymała na wszelkie szkodliwe warunki atmosferyczne, śnieg, mróz , deszcz i ostre słońce nie jest wstanie jej uszkodzić. Może być umieszczona na dowolnym podłożu, nie uszkodzą jej domowi pupile, jak również szalone zabawy naszych pociech.

Zobacz więcej >>>

Przenośne Wanny SPA

 

Szukasz komfortu i relaksu w swoim domu, lub ogrodzie? Może ci to zapewnić przenośna wanna spa. Pomoże ci się zrelaksować i cieszyć się prywatną sesją hydroterapii. Pokona zmęczenie i ból mięśni a po długim dniu pracy zrelaksuje i odpręży.

Wykonane z sztywnego i wytrzymałego PVC z unikalnym wnętrzem. Masaż perełkowy wykonywany jest 115 dyszami powietrznymi. Baseny posiadają doskonały system filtracji, który gwarantuje klarowność i przejrzystość wodny. Wodę w basenie możemy nagrzać do temperatury 42 °C a termoizolacyjna pokrywa zabezpieczy basen przed utratą ciepła i zewnętrznymi zabrudzeniami.

Wszystkie funkcje obsługi znajdziesz na prostym panelu sterowania. Po zakończeniu użytkowania jacuzzi w łatwy sposób usuniesz z niego wodę przy pomocy adaptera do węża ogrodowego.


Zobacz więcej >>>

 


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Galeria Kominków «