Baseny tradycyjne

Baseny do ogrodu Solarne prysznice basenowe Odkurzacze basenowe
» Baseny « » Wanny SPA « » Aktualno¶ci « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «

Niecka murowana b±dĽ monolityczna jest alternatyw± dla tych z Państwa, którzy maj± własny pomysł na kształt i architekturę własnego basenu. Pozwala na nieograniczone koncepcje, co do kształtu i wykończenia basenu. Mog± Państwo sami zaplanować siedziska, wodospady, natryski czy kaskady.

Baseny betonowe można wykonywać w technologii skimerowej b±dĽ z rynn± przelewow±. Nadaj± się na zewn±trz jak i wewn±trz domu. Nieckę basenu można wyłożyć ceramik±, mozaik± lub foli± lub ewentualnie pomalować farb± epoksydow±. Wybieraj±c wyłożenie niecki należy wzi±ć pod uwagę przede wszystkim jej szczelno¶ć. Nie można pozwolić sobie na podwójne koszta wynikłe z zaniedbań wykonawczych.

Tak, więc je¶li decydujecie się Państwo na płytkę, mozaikę lub powłokę epoksydow± należy zadbać o wcze¶niejsze wykonanie uszczelnień. Sama płytka nie daje szczelno¶ci, jest tylko warstw± wykończeniow± odporn± na wpływy atmosferyczne i wilgoć. Podobnie jest w przypadku mozaiki. Niecka malowana farb± basenow± wymaga częstych konserwacji, a sama powłoka szybko ulega złuszczeniu.

Faktem jest, że niecka betonowa wymaga sporych nakładów z uwagi na duż± ilo¶ć prac budowlanych, jednak tworzy stabiln± podstawę naszego basenu, który będzie służył przez długie lata.

Technologia ta pozwala na wykonanie basenu wewn±trz istniej±cej już hali, do której nie można z przyczyn technicznych wstawić żadnego prefabrykatu.  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Galeria Kominków «