Cook Cook

Lampy gazowe Kuchnie opalane drewnem Grile ogrodowe - realizacje TAPIS.PL
» Grille ogrodowe « » Piece do pizzy « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «

Cook Cook
Najpiękniejsza strona mieszkania


W kuchni, gdzie od stuleci gromadzili się ludzie, by pielęgnować żar domowego ogniska i podziwiać potęgę żywych płomieni, w dzisiejszych czasach zmieniło się naprawdę wiele. Sama kuchnia, będąca jeszcze niedawno odosobnionym miejscem pracy otworzyła się na salon. Przywiązujemy coraz z większą uwagę do jej wystroju i coraz chętniej zapraszamy do niej gości by bawić się wspólnym gotowaniem. Na przestrzeni ostatnich lat ewolucję przeszła też technika gotowania. Stworzono kuchenkę mikrofalową, ultranowoczesną, płaską designerską ceramiczną płytę i urządzenie do gotowania na parze, ale teraz wracamy do korzeni. Dlaczego? Najwięksi mistrzowie kuchni potwierdzają, że najlepiej smakuje jedzenie ugotowane na ogniu. Jeśli przy tym możemy cieszyć się widokiem płomieni, gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością.

Kuchnia - najdogodniejsze miejsce do życia

 

Od półwiecza firma Rüegg dostarcza "bezpiecznego" ognia do setek tysięcy kominków i pieców. Teraz jednak nadszedł czas, by rozpocząć eksplorację nowych lądów. Udaliśmy się więc w drogę i wprowadziliśmy na rynek rewolucyjną ideę. Przedstawiamy CookCooka! CookCook czerpiąc logicznych reguł życia codziennego przywraca ogień do miejsca, w którym się przez stulecia znajdował czyli do kuchni.
CookCook to piec kuchenny, palenisko grilla, system ogrzewania wnętrz i kominek w jednym. Da się zamontować w każdym miejscu.

Czy jest odpowiednio dobry?

 

Możliwość obserwowania ognia w pomieszczeniu, z którego wydawał się być już wypartym; woń jarzących się szczap drewna; miły nastrój, ciepło; odgłos trzasku - oto powody, by odnaleźć na nowo drogę do tego, co naprawdę ważne. CookCook budzi do życia fascynację ogniem, a dzięki swej nadzwyczajnej konstrukcji czyni go jak najbardziej współczesnym i praktycznym współlokatorem.

CookCook - urządzenie opatentowane na całym świecie stało się kolejnym kamieniem milowym w 50-letniej historii firmy Rüegg.

"Moc ognia bywa dobroczynna, kiedy człek ją w ryzach trzyma, i co on tworzy i zamierza, tej boskiej sile to zawdzięcza"
(Fryderyk Schiller)


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Kominki nowoczesne «