Ogrzewanie tarasowe - promienniki gazowe

Piece kominkowe
Grile ogrodowe Baseny z oferty TAPIS.PL Grille ogrodowe - realizacje TAPIS.PL
» Lampy gazowe « » Grille ogrodowe « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «


Promienniki gazowe to urządzenia służące do ogrzewania tarasu. Umożliwiają nam one korzystanie z niego i pozwalają cieszyć się otaczającą nas przyrodą także poza sezonem letnim. Efektywnie ogrzeją osoby będące w ich zasięgu, co ważne, nie wymagają budowy uciążliwych i drogich instalacji.

Promienniki gazowe (ogrodowe lampy gazowe, promienniki tarasowe czy też grzewcze parasole gazowe) powstały przede wszystkim w celu rozświetlania i ogrzewania tarasów i przydomowych ogrodów. Często również są wykorzystywane w hotelowych ogrodach, na spotkaniach integracyjnych lub zwykłych rodzinnych przyjęciach w ogrodzie, lub na tarasie. Światło emitowane przez promienniki gazowe mocno poprawia nastrój i panujący wokół klimat. Bez różnicy gdzie postanowimy ustawić lampę gazową, pewne jest iż przyjaciele i goście będą zachwyceni niesamowitym widokiem ognia. Miłe jest także ciepło jakie daje kominek tarasowy w chłodne jesienne wieczory. Prostota obsługi i możliwość łatwego przemieszczania urządzenia, sprawia iż jest ono bardzo przyjazne dla użytkownika.

Promienniki tarasowe zostały dodatkowo wyposażone w półki znajdujące się wokół obudowy promiennika ogrodowego. Półki mają bardzo duże znaczenie praktyczne, mogą posłużyć jako podręczny stolik dla, filiżanki z kawą czy szklanki z drinkiem. Urządzenia posiadają możliwość zasilania dwoma rodzajami gazu: ziemnym i z butli.

Zobacz lampy gazowe w galerii naszych realizacji »

Technologia wykorzystana w nowoczesnych lampach gazowych funkcjonuje w oparciu o promieniowanie podczerwone. Promieniowanie to organizm ludzki odbiera jako ciepło, dzięki czemu odczuwamy wyższą temperaturę. Modele z naszej oferty potrafią podwyższyć temperaturę do 18-20°C. Bogactwo wyboru pozwala ustawić urządzenie na każdym tarasie, niezależnie od jego stylu i wielkości. Promiennik tarasowy w wersji podstawowej zasilany jest z butli o masie 11 kg, zawierającej gaz płynny (propan-butan), która umieszczona jest wewnątrz obudowy urządzenia.

Dla wszystkich, którzy pragną wzbogacić swój taras o niezwykły nastrój, nie sposób nie wspomnieć o ogrzewaniu naszego tarasu przy użyciu kominka. Kominek tarasowy posiada wiele zalet, oprócz funkcji ozdobnej może także z powodzeniem pełnić rolę grilla ogrodowego. Tutaj również dostępnych jest boctwo wersji, które różnią się nie tylko kształtem i gabarytami, lecz także i designem. Do wyboru mamy paleniska gazowe, piecokuchnie, a na rozbudowanych kuchniach ogrodowych kończąc.

Podsumowując, przedstawione propozycje, to doskonała metoda na ogrzewanie tarasów i przydomowych ogrodów. Czy wybierzemy promienniki gazowe, kominek tarasowy, piecokuchnię, czy rozbudowaną kuchnię ogrodową, pamiętajmy, aby przed ostateczną decyzją precyzyjnie określić wymagania, jakim urządzenie ma sprostać.

 

Ogrzewanie tarasowe - nasza oferta
The Tube

The Buzz

LE GRAND / THE TUBE
(tarasowa lampa gazowa)

ST TROPEZ / THE BUZZ
(gazowy kominek tarasowy)

Monaco

Tulon

MONACO i MONACO ELECTRIC
(grzewczy promiennik tarasowy)

TULON
(grzewczy promiennik tarasowy)

Walencja

Barcelona

WALENCJA
(grzewczy parasol ogrodowy)

BARCELONA
(grzewczy parasol tarasowy)

Malaga

Kordoba

MALAGA
(grzewczy parasol gazowy)
KORDOBA
(grzewczy parasol gazowy)

Nicea

Tuluza
NICEA (big/small)
(tarasowe lampy gazowe)
TULUZA
(mobilny kominek ogrodowy)

Bolonia

Sewilla

BOLONIA
(parasol grzewczy ze stali Corten)
SEWILLA
(grzewczy parasol gazowy)
Grenoble

Lorient

GRENOBLE
(grzewczy parasol gazowy)
LORIENT
(grzewczy parasol gazowy)

 

Prezentacja multimedialna lamp gazowych MONACO i TULON

 

Prezentacja multimedialna lampy gazowej ST TROPEZ

Grille Stoger Barbecue
Grille Stoger Metallic
Grille Stoger Metallic

Grille Stoger Metallic

Grille Stoger Metallic


  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Galeria Kominków «