Grzejniki kaflowe

Kominki nowoczesne Bordelet Fotele kaflowe
» Grzejniki « » Kominki « » Aktualności « » Promocje « » Dla prasy i architektów « » Kontakt «

Grzejniki Ceramiczne
Grzejniki elektryczne
Grzejniki Szklane
Grzejniki Stalowe
Grzejniki marmurowe

Grzejniki ceramiczne


Grzejniki ceramiczne to urządzenia wykonane z naturalnego materiału przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii . Posiadają wyjątkowe właściwości cieplne i niepowtarzalne walory estetyczne. Sercem i duszą systemu grzewczego, jest wyrafinowana elektroniczna jednostka sterująca. Grzejniki ceramiczne nie wytwarzają pola elektromagnetycznego !


Grzejniki ceramiczne, posiadają emaliowaną powłokę w różnych kolorach, która obejmuje całą powierzchnię urządzenia. Najnowsza technologia i duża masa, pozwalają gromadzić ciepło, które jest stopniowo uwalniane.

Włókno węglowe wykożystane w grzejnikach ceramicznych jest materiałem elastyczny, który nie utlenia, nie wytwarza pola magnetycznego, nie zmienia swoich wymiarów na skutek zmian temperatury. Materiał ten również nie wymaga konserwacji. Jego wysoka oporność umożliwia znaczne oszczędności energii dla tej samej wartości opałowej . Termoregulacja w tych grzejnikach następuje poprzez czujnik pokojowy i elektroniczną jednostkę sterującą. System automatycznie reaguje utrzymując żądaną temperaturę.Grzejnik ceramiczny model 1
Idealnie nadaje się do stosowania w łazienkach , gdzie jego łatwość obsługi i ewentualne indywidualne panele sprawiają , że wyróżnia się jako odrębny mebel. Grzejnik ceramiczny składa się z rdzenia wykonanego z włókna węglowego zawierającego włókna grzewcze , które gwarantują wyjątkową trwałość i oszczędności w czasie. Urządzenia idealne sprawdzaja się w połączeniu z systemami fotowoltaicznymi.

Model podstawowy wyposażony jest w przełącznik on- off , który może być zintegrowany z termostatem bezprzewodowym.
Brak połączenia do sieci wodociągowej. Nie wymaga konserwacji, bez powoduje zanieczyszczeń, urządzenie jest bardzo wydajne.
Panele grzewcze nie wytwarzają pole elektromagnetyczne.

• Łatwy w instalacji
• Brak połączenia do sieci wodociągowej
• Brak konserwacji
• Wysoce wydajny
• Brak zanieczyszczeń
• Brak pola elektromagnetycznego

Podstawowe kolory ceramiki

*Inne kolory i wykończenia dostępne na zamówienie.

Schemat techniczny i dostępne wymiary


Grzejnik ceramiczny model 2
Model ten charakteryzuje się bardzo małą grubością. Jego wymiary powodują to, że idealnie dopasuje się do każdego pomieszczenia. Emaliowanego płyty ceramiczne są przyłączone bezpośrednio do wewnętrznych elementów grzejnych z włókna węglowego.

Grzejnik model 2 może zostać wyposażony w przełącznik on- off , który może być zintegrowany z termostatem bezprzewodowym.
Brak połączenia do sieci wodociągowej. Nie wymaga konserwacji, bez powoduje zanieczyszczeń, urządzenie jest bardzo wydajne.
Panele grzewcze nie wytwarzają pole elektromagnetyczne.

• Łatwy w instalacji
• Brak połączenia do sieci wodociągowej
• Brak konserwacji
• Wysoce wydajny
• Brak zanieczyszczeń
• Brak pola elektromagnetycznego

Podstawowe kolory ceramiki

*Inne kolory i wykończenia dostępne na zamówienie.

Schemat techniczny i dostępne wymiary

 


Grzejniki ceramiczne
zostały opracowany przez niemiecką firmę specjalnie z myślą o domach i mieszkaniach projektowanych i urządzonych zgadnie z zasadami współczesnego wzornictwa. Łączą w sobie zalety ogrzewania piecem kaflowym, a więc - są źródłem długofalowego promieniowania cieplnego - takiego jakie znamy dzięki słońcu, z możliwością zastosowania wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest postawienie pieca opalanego drewnem. W łazience, przedpokoju, biurze czy gabinecie lekarskim pozwalają na zaaranżowanie przytulnego kącika, w którym przyjemniej będzie korzystać z kąpieli, gdzie witać nas będzie atmosfera domowego ogniska, gdzie milej będzie pracować, czy korzystać z porady specjalisty.
Grzejniki te pozwalają wyeliminować niezbyt estetyczne metalowe grzejniki wyprzedzając je pod względem jakości i funkcjonalności.

Grzejniki kaflowe - cennik ->>


Informacja handlowa:
Lucyna Malska
tel./fax.: 42 682 42 23
mobile: 796 131 171Grzejniki kaflowe - Katalog (0,9 MB)
Instrukcja montażu (1,7 MB)
Grzejniki kaflowe: ciekawostki nie tylko dla architektów

Jak "kaloryfer" może zdobić biuro, łazienkę, lub twoje mieszkanie.
(kliknij, aby powiększyć)


Zaletą systemu "cool heat" jest ponadto niewiarygodnie łatwy montaż i możliwość wyboru jednego z trzech wariantów ogrzewania: za pośrednictwem elektrycznej spirali grzewczej lub spirali wodnej z podłączeniem do systemu centralnego ogrzewania (lub z wykorzystaniem obu systemów).
Urządzenie to zawsze pozostaje funkcjonalnym i estetycznym wykończeniem pomieszczenia.
Różnorodne glazury i zróżnicowany asortyment elementów, a także bogate wyposażenie dodatkowe (lamy, półki, ścianki działowe, wieszaki) czynią z ceramicznych elementów grzejnych "cool heat" interesującą alternatywę względem zwyczajnego grzejnika.

Agnieszka Gondro             Zobacz nasze realizacje z innych działów:
  » Baseny Galeria « » Grille Galeria «

  Zobacz nasze realizacje z innych działów:
» Sauny Galeria « » Galeria Kominków «