Dodano: 2012.09.28

Świętujemy piąte urodziny współpracy z producentem pieców wolnostojących – włoską firmą Lincar. To już pięć lat, od kiedy reprezentujemy tą firmę w Polsce. Zaufanie, którym obdarzyła nas firma LINCAR zaowocowała setkami urządzeń, sprzedanych i zamontowanych przez autoryzowanych instalatorów firmy Tapis. Podsumowując te lata z dumą informujemy, że nie odnotowaliśmy przez cały ten okres ani jednej reklamacji.

Setki sprzedanych urządzeń – ZERO REKLAMACJI!

Jakość potwierdzona faktem!

Pięć lat obserwacji i doświadczenia pozwoliło nam dokładnie przyjrzeć się tym produktom w różnych warunkach – od okazjonalnego dogrzewania, do ekstremalnego ogrzewania. Piece LINCAR okazały się wyjątkowo niezawodne i wytrzymałe. Taki okres bezawaryjnych testów upoważnia nas do postawienia tezy, iż piece kominkowe firmy Lincar klasyfikują się w czołówce produktów światowych i są ze wszech miar godne polecenia. Zwłaszcza modele z serii Monella i Monellina cieszą się bez względu na przemijające tendencje i mody nieustającym zainteresowaniem klientów.

Z okazji pięciolecia tak udanej współpracy, pragniemy zainteresować wszystkich najnowszym modelem pieca opalanego pelletem – o wdzięcznej nazwie Olga. Przepiękny, ultranowoczesny, ze względu na niewielka głębokość zajmujący niewiele miejsca. Do klasyki nawiązujący poprzez obudowę wykończoną kaflami – duży wybór kolorów – nowoczesny design zaznacza zjawiskowymi drzwiami z ogromnej tafli lustrzanego szkła.

Za swoje walory estetyczne, oraz wysoką, jakość techniczną piec został wyróżniony podczas międzynarodowych targów w Veronie 2012.

Więcej zdjęć i informacji w serwisie: www.lincar.pl

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece