Sezon grzewczy trwa, a firmie Tapis nie brakuje nowych pomysłów, dążąc do doskonałości przedstawia nowe propozycje, wzbogacając  swoją ofertę piecokominków Stoger z serii Stoger Ceramic.

Model Magdeburg uzupełnia gamę wolnostojących  pieców kaflowych o nietypowych, nowatorskich rozwiązaniach konstrukcyjnych. W ceramicznym piecu Magdeburg po raz pierwszy połączono tradycyjne kafle z kaflami wielkoformatowymi. Efekt wręcz olśniewający! Jeszcze nigdy w tak wyrafinowany sposób nie połączono tradycji z nowoczesnym designem. Bogata paleta kolorów standardowych, rozwiązania w wersji matowej lub lśniącej, to atuty które pozwolą najbardziej wymagającym klientom wybrać dokładnie taki piecyk kaflowy, jaki sobie wymarzyli.

Godna uwagi jest budowa podstawy piecokominka Magdeburg – dokładna imitacja tradycyjnych pieców kaflowych, przylegająca do podłoża, nie pozwalająca na gromadzenie się pod nią kurzu. Ta podstawa jest charakterystyczna dla wszystkich kominków kaflowych z serii Stoger Ceramic  – tak dla pieca Hannover, jak również dla piecy Salzburg i Salzburg Grosse.

Przy czym standardem już w tej rozpoczętej Magdeburgiem linii urządzeń grzewczych jest akumulacja ciepła. Cóż może być przyjemniejszego w długie zimowe wieczory, nad  dotyk delikatnie rozgrzanych kafli i promieniujący zza szyby wkładu blask ciągle zmieniającego się żywego, a jednak ujarzmionego ognia…

Stalowe palenisko pieca jest wyłożone materiałem izolującym (Thermotte) z doprowadzeniem powietrza z zewnątrz i możliwością regulacji z zewnątrz.

Wymiary podstawy pieca Magdeburg to 770mm – szerokość i 550mm – głębokość.

Natomiast 1940mm wysokości niejednego potencjalnego nabywcę  skłoni do zwrócenia się do Magdeburga –  Witam w moim domu – „Wasza Wysokość”.

Szczegółowe informacje o akumulacyjnych piecach kaflowych Stoger Ceramic w serwisie internetowym: https://www.tapis.pl/piece-piecyki/stoger-ceramic/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece