Do nowoczesnych kabin saunowych z serii NOWY DESIGN dołączyliśmy najnowszy model – KLEMENTYNĘ.
Dzięki bogatemu długoletniemu doświadczeniu pracowni stolarskiej Firmy TAPIS – produkt w 100% polski wykonany z najwyższej jakości materiałów.
Kabina z zewnątrz wykończona płytą MDF – szeroka gama oklein (97 wzorów kolorów i faktur) pozwala wkomponować ekskluzywną saunę Klementynę do najbardziej wyszukanych pomieszczeń.

Możliwość wyboru unikalnego drewna we wnętrzu – klepki bambusa, abachi, cedr i innych egzotycznych materiałów, ale również wyłożenia kamieniem naturalnym, mozaiką oraz szkłem, z wmontowanym systemem świetlnym zmieniającym przemiennie kolor całej ściany w zależności od wybranego programu i naszego nastroju. Front kabiny to bezramowe, pełne przeszklenie. Najwyższej jakości delikatne zawiasy i klamki, podkreślają wyjątkowy charakter naszej sauny. W opcji – częściowo, lub całkowicie przeszklony sufit, nadający saunie lekkość i elegancję. Do wyboru 30 rodzajów szkła, od bardzo ciemnego antisolu, aż po jasny, mleczny. Możliwości mamy nieograniczone – spełnimy każde życzenie zamawiającego – szkło może być piaskowane, grawerowane, lub z inną, ciekawą fakturą.


Sauna może być wyposażona w piec dwufunkcyjny –(tylarium) oraz w promienniki podczerwieni. Nowoczesny panel sterujący – opcja – sterowanie pilotem. Każda sauna wyposażona w wysokiej klasy system audio.
Jakość produktów wykonanych w pracowni stolarskiej TAPIS w niczym nie odbiega, a w przypadku saun NOWY DESIGN przewyższa wyroby światowych producentów takich jak szwedzkie TYLO, czy niemiecki KLAFS. Wszystkie łączenia ukryte, bez widocznych śrub, sztyftów i gwoździ.
Dodatkowa zaleta naszych saun, to zdecydowanie atrakcyjna cena, wynikająca z produkcji własnej, nie obciążona wysokimi marżami i kosztami wytworzenia podobnego produktu w Europie Zachodniej.

Reasumując – produkt najwyższej jakości, w 100% Polski, w doskonałej cenie z możliwością indywidualnego zaprojektowania do każdego wnętrza.

Więcej przykładów saun z serii Design w serwisie: https://www.tapis.pl/sauny/kabiny-do-sauny/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Sauny