Dodano: 2013.05.13

BordeletTAPIS.PL jako generalny przedstawiciel francuskiego producenta kominków futurystycznych firmy JC BORDELET informuje, że jest już nowy katalog z kolekcją kominków na rok 2013.

Piękny katalog oprócz dotychczasowej oferty futurystycznych kominków wiszących, kominków naściennych, kominków otwartych i przeszklonych, przedstawia również wiele innowacji.

Awangardowe Kominki Bordelet – pobierz Katalog 2013 >>

Wszystkie kominki JC BORDELET dostępne są obecnie w aż 6 kolorach malowanego metalu:
–   anthracite grey – szary antracyt
–   metallic black – czarny metalic
–   intense black matt – intensywny czarny mat
–   metallic chocolate – czekoladowy metalic
–   chocolate matt – czekoladowy mat
–   rosy-brown – brudny róż
–   kolor jasnoszary został wycofany z oferty JCB

Bordelet

Nowy model ELENA 913 – kominek wiszący centralnie lub ścienny dostępny w wersji otwartej oraz  przeszklonej.

Nowy model LARA 912 – kominek wiszący centralnie lub ścienny w wersji otwartej. Opcjonalnie możliwość wybrania koloru górnej pokrywy z próbnika RAL.

Nowa EVA 992 – kominek wiszący centralnie, teraz dostępny w nowej surowej formie. Wg JCBORDELET tego typu wykończenie to świetlana przyszłość w zakresie projektowania i wyposażania nowoczesnych wnętrz w kominki futurystyczne.

JULIETTA 985 BLACK LINE – nowoczesny kominek wiszący centralnie,  4 stronnie przeszklony,  dostępny w wersji  wiszącej i wolnostojącej. 4 szyby o szerokości 81 cm estetycznie wykończone rastrem, prosta w formie obudowa, duża moc cieplna aż 15 kW, wysoka sprawność 77% oraz niska emisja spalin 0,27 CO, w rankingu JCB dają JULIETTCIE 985 BLACK LINE w pełni uzasadnione 4 gwiazdki.

Znawcy tematu metaloplastyki wiedzą, że rzadkością jest tak znakomite połączenie funkcjonalności, sprawności oraz oszałamiającego designerskiego kształtu kominka futurystycznego, jaki osiągnięto w JULIETTCIE 985 BLACK LINE.

Po sukcesie kominka JCBORDELET model IRENA o którym pisaliśmy w artykule „KOMINEK IRENA OD BORDELET”  – aktualność z dnia 23.08.2012, mamy nadzieję, że nowo zaprezentowane modele będą cieszyły się równie dużym zainteresowaniem.

Więcej informacji w serwisach:
https://www.tapis.pl/kominki/bordelet/
Awangardowe Kominki Bordelet – Katalog 2013 >>

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki