Dodano: 2013.03.07

Żyjemy w czasach bardzo szybkich zmian społecznych i gospodarczych. Koniec XX i początek XXI wieku to okres przyspieszenia myśli technologicznej w świecie – co chwila pojawiają się nowiki IT, większe możliwości naszej integracji z światem wirtualnym, lepsza komunikacja, szybsze łącza internetowe. Większość – nowinek jest wymyślona dla nas – dla naszych potrzeb, dla zwiększającej się mobilności.
Kolokwialnie mówiąc – każdy z nas chce być „In touch” ze znajomymi, przyjaciółmi, dzielić się swoimi zdjęciami, przemyśleniami np. w świecie portali społecznościowych itd.

A czy możesz być „IN TOUCH” z twoim kominkiem gazowym ?
Odpowiadam – TAK !

Dołączyliśmy do grona aplikacji mobilnych, które mogą zostać zainstalowane na smart fonie, komputerze czy tablecie, po to abyś wiedział co się dzieje w twoim kominku gazowym.
Przedstawiam Tobie naszą nową aplikację – „The Intellignet Technical Control App” w skrócie ITC.
Aplikacja ITC będzie twoją skarbnicą wiedzy o kominku gazowym, w której jest zawarte wszystko co jego dotyczy – kontrola płomienia, termostat, informację o serwisie czy przegląd zużycia gazu w ciągu ostatnich 30 dni.

Pierwsza zakładka aplikacji ITC – odpowiada za kontrolą komika – możesz ustalić wysokość płomienia, temperaturę na termostacie, włączyć lub wyłączyć funkcję „Step Burner” lub nastawić kominek w tryb EKO – kolejna nowość. Tryb Eko znacznie ograniczy zużycie energii elektrycznej jaki i konsumpcję gazu. Funkcja EKO zostanie opisania w kolejnym artykule.

Druga zakładka aplikacji ITC – jest to skarbnica wiedzy dla ciebie. Aplikacja prześle do ciebie informacje czy kominek wymaga przeglądu lub serwisu czy wszystko działa poprawnie. Dalej otrzymasz informację na temat czasu pracy kominka, ilości zużytego gazu a wszystko perfekcyjnie przedstawione w formie graficznej.

Trzecia zakładka ITC – to dział w którym masz wszystkie informacje takie jak nr seryjny, instrukcję obsługi. Dodatkowo za pomocą jednego dotknięcia możesz się z nami skontaktować czy to drogą mailowa czy przez połączenie telefoniczne – nie musisz już szukać dokumentów papierowych. Ta zakładka odpowiada za szybką komunikację między klientem a sklepem.

Czwarta zakładka ITC – odpowiada za twoje personalne ustawiania tj. wybór języka, wielkość czcionek, jednostki miary.

Już nie musisz się odrywać od twoich codziennych przyjemności i zadań – Aplikacja ITC zajmie się twoim kominkiem.

Idź z duchem czasu, wybierz kominek gazowy Kwline, z najnowszymi aplikacjami. Nie pozostawaj w tyle i zapoznaj się z tym co najlepsze, z tym co wyznacza nowe trendy w ogrzewaniu kominkami gazowymi.

Bartosz Urban

Więcej informacji w serwisie internetowym:
http://www.kwline.pl/kominki-gazowe.html

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki gazowe