Wymagania estetyczne dotyczące architektury naszych ogrodów i działek ciągle rosną i podlegają nieustannym zmianom dyktowanym głównie nakazami mody. W trosce o wysoką estetykę urządzeń montowanych w ogrodach i działkach rekreacyjnych firma TAPIS do zakupionych basenów ogrodowych w opcji dodatkowej od dawna oferuje estetyczne drewniane obudowy. Stalowy basen naziemny „ubrany” w drewno zyskuje na estetyce i dodaje uroku przestrzeni w której się znajduje.

Nie wszyscy jednak chcą poświęcać środki finansowe w urządzenia rekreacyjne z których korzystają tylko kilka razy w roku. Dla nich dedykowane są dwa nowe baseny stalowe, naziemne o oryginalnej i bardzo nowocześnie wyglądającej konstrukcji stalowej. Cała powierzchnia zewnętrzna basenu może być pomalowana w imitację rustykalnego drewna, lub ciemnej klepki parkietowej. Rysunek drewna pokrywa też przęsła i brzegi basenu, stwarza wrażenie ekskluzywnie wykonanej boazerii z wyszukanego gatunku drewna o regularnym rysunku usłojenia. Doskonale harmonizuje z zielenią lub drewnianą architekturą ogrodową.

basen w imitacji drewnianej basen w imitacji klepki parkietowej

Do ogrodów lub działek o nowoczesnym stylu zdecydowanie bardziej dopasowany będzie basen w malowaniu imitującym ciemną drewniana klepkę parkietową. Trójwymiarowy efekt malowania jaki udało się osiągnąć producentowi do złudzenia przypomina naturalny parkiet.

Konstrukcja basenu „udająca” parkiet pokrywa tylko zewnętrzne panele niecki natomiast wsporniki, podpory boczne i brzegi pokryte są białym lakierem.

Oba baseny dostępne są w wymiarach: 730cm x 375 cm x 120cm , 610 x 375 x 120, 460cm x 375 cm x 120cm

Basen ogrodowy w okładzinie imitującej drewno

 

Wieloletnią trwałość i bezpieczeństwo użytkowania basenów zapewnia:

  • Stalowa konstrukcja basenu.
  • Metalowe profile (słupki).
  • Arkusz blachy (okalającej konstrukcję) wykonany z galwanizowanej, fosforowanej, zagruntowanej i pomalowanej, walcowanej na zimno stali, ciętej pionowo w celu zwiększenia wytrzymałości, z gotowymi otworami na umieszczenie skimmera, oraz złączki powrotu wody do basenu.
  • Wykładzina basenowa (liner) PVC o grubości 0,4 mm odporna na działanie promieni UV, co spowalnia „starzenie się” materiału z którego jest wykonana.
  • Piaskowy system filtracyjny o wydajności 3,5 m³/h.
  • Drabina dwustronna 3-stopniowa.
  • Pojemność basenu to 25,3 m³ – (730cm x 375 cm x 120cm).

Komfort korzystania z basenu zwielokrotnią solarne prysznice ogrodowe, a kameralną i relaksacyjną atmosferę w letni wieczór stworzą promienniki gazowe.

Basen, prysznice solarne i promienniki gazowe to idealna kompozycja dla działkowców którzy nie mają ochoty na letnie wojaże.

 

Nasza oferta basenów ogrodowych: https://www.tapis.pl/baseny/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Baseny