Fotel z hydromasażemFirma TAPIS wprowadza do oferty luksusową leżankę oraz fotel do hydromasażu w basenach. To nie jest błąd druku, teraz nie wychodząc z basenu możemy się wygodnie położyć, odpocząć, zrelaksować, cieszyć zarówno promieniami słońca, przyjemnym chłodem wody jak również przyjemnym hydromasażem, o drinkach z palemką nie wspominając :)

Leżanka i fotel do hydromasażu wykonane są z najwyższej jakości materiałów antybakteryjnych odpornych na promieniowanie UV, posiadają ergonomiczny kształt gwarantujący komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dysze masujące usytuowane w optymalnych dla  prawidłowego hydromasażu miejscach, zapewniają odprężenie wszystkich strategicznych punktów na naszym ciele, począwszy od karku, przez plecy, aż do stóp. Dodatkowo fotel został wyposażony w wygodny miękki zagłówek.

Możliwość podłączenia pompy basenowej i łatwy montaż nieingerujący w konstrukcje sprawia, że leżanka i fotel, do hydromasażu, mogą być uatrakcyjnieniem i urozmaiceniem każdego basenu, każdego uzdrowiska geotermalnego jak również każdego kąpieliska otwartego.

Więcej informacji w serwisie: https://www.tapis.pl/baseny/baseny-akcesoria_basenowe.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Baseny, Spa, Wanny SPA