Dodano: 2012.11.16

Z przyjemnością informujemy, że kolejny raz w konkursie organizowanym przez PoolAndSpa, potentata rynku branży SPA, w kategorii sprzętu, biorąc pod uwagę jakość i innowacyjność produktów, minibaseny i wanny SPA kanadyjskiego producenta Coast Spas zdobyły jak zwykle najwyższe noty. Konkursy organizowane są od 1994 roku, a wykorzystywane są opinie konsumenckie, przeprowadzane co roku na ogromnej ilości – 5000 odbiorców. Pod uwagę brana jest głównie jakość, a nie ilość. Zwycięzcy otrzymują nagrodę, oraz certyfikaty potwierdzające doskonałość produktów.

W przypadku naszych wanien Coast Spas, to w dużej mierze dzięki najlepszemu i najbardziej efektywnemu systemowi filtracyjnemu wanien dostępnemu na rynkach światowych. Działanie oparte jest na przyspieszeniu wymiany wody wewnątrz filtra przez dodatkowy system noży wodnych umieszczonych na dole filtra. Noże odpowiadają za „przyspieszenie przepływu wody” bez ingerencji w moc pomp i 100% wykorzystanie powierzchni filtra. Następnie woda jest transportowana z zewnątrz do wewnątrz filtra przez system podwójnych rdzeni filtracyjnych i wtłaczana do systemu dysz masujących.

Ten system – jedyny taki na świecie jest o 80% sprawniejszy niż inne dostępne na rynku.

Dodatkowo – filtr jest zamontowany poza lustrem wody a to ma ogromne znaczenie przy konserwacji – nie ma możliwości zbrudzenia wanny przy czyszczeniu – u innych producentów filtry są w wodzie i siedząc koło nich – niehigienicznie, widać brud.

Kolejne ułatwienie:
Porządek, czystość i higiena za dotknięciem przycisku – tak to możliwe tylko i wyłącznie w wannach SPA i minibasenach COAST SPA.
Aby „odświeżyć” swoją wannę i przygotować ją do ponownej kąpieli wystarczy wcisnąć jeden przycisk, a wszystkie zabrudzenia które opadły na dno niecki lub pozostały na tafli zostaną natychmiast oczyszczone i przekazane do filtra. W dolnej części niecki jest umieszczona specjalna dysza czyszcząca dno wanny która podnosi z dna zanieczyszczenia (na zasadzie wypłukania) i bezpośrednio transportuje je do sekcji filtracyjnej – żadne zabrudzenia jak piasek, drobne kamienie, itd nie zastaną w wannie.
Jeden przycisk i w ciągu 1 minuty nasza wanna SPA jest gotowa do pracy, nie potrzebujesz podbieraków do liści, odkurzaczy i innych czasochłonnych zestawów porządkowych. Szanujemy twój czas.
I najważniejsze – system dysz masujących. Głównym celem producenta jest osiągnięcie najwyższej jakości masażu wodnego. Dlatego zasadą jest nie ilość dysz, ale jakość i umieszczenie ich w strategicznych miejscach ciała. Spełnienie tego warunku gwarantuje najefektywniejszy relaks podczas korzystania z naszych urządzeń. Każda z dysz posiada specjalną konstrukcję, umożliwiającą intensywność masażu. Dysze w ergonomicznym kształcie dopasowane do wygodnej, samodzielnej regulacji, nawet w trakcie kąpieli. Przy tym producent nie zapomniał o estetyce. Każda dysza to niepowtarzalny design z elementami stali kwasoodpornej idealnie dopasowany do nowoczesnych stylizacji.

Zobacz więcej w serwisie: https://www.tapis.pl/wanny-spa/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA