shockwatchOd stycznia 2016 roku firma Faber/Kwline wprowadza nowoczesny system ShockWatch, który monitoruje wibracje, na jakie narażone są delikatne towary podczas transportu, takie jak – lampy gazowe służące do ogrzewania tarasowego i kominki gazowe.

Etykieta ShockWatch to precyzyjny wskaźnik wstrząsu w postaci naklejki. Zawiera ona rurkę, która pod wpływem wstrząsu o określonej sile zmienia kolor barwiąc się na czerwono, a tym samym informuje o niewłaściwej obsłudze przesyłki i narażeniu produktu na uszkodzenia.

Wskaźniki mają być podstawowym wyposażeniem każdej paczki, który zmusza osoby ładujące i zabezpieczające towar w transporcie, przewoźnika, odbiorcę rozładowującego i magazynującego przesyłkę do zwiększonej uwagi i staranności podczas wykonywania swych prac. Stwarzają one możliwość zidentyfikowania osoby odpowiedzialnej za uszkodzenia lub momentu kiedy ono nastąpiło. Specjalne naklejki na towarze muszą być sprawdzane i podpisywane na każdym etapie trasy i składowania produktu. Umożliwia to jednocześnie szybkie załatwianie spraw związanych z występowaniem shockwatchewentualnych uszkodzeń, a co za tym idzie reklamacji.

Jest to wielki ukłon w stronę partnerów firmy Faber, jak i samych klientów. Holenderski producent po raz kolejny udowadnia, że firma nie zamierza stać w miejscu, lecz nieustannie prowadzić działania w celu polepszania jakości swoich usług.

Firma Tapis jest generalnym przedstawicielem producenta Faber. Produkty Faber występujące w Polsce pod nazwą Kwline, będą od stycznia 2016 roku wyposażone w naklejki ShockWatch, więc klienci, którzy zakupią lampę gazową lub kominek gazowy, mogą mieć pewność, że ich przesyłka od momentu wyjścia z fabryki, do dostarczenia pod drzwi klienta, będzie pod szczególną uwagą przewoźnika i każdego, kto będzie miał styczność z paczką.

 

Dawid Brzózka
Specjalista z zakresu ogrzewania kominkowego
TAPIS.PL
ul. Wędkarska 5
93-458 Łódź
tel: (42) 682 42 23

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia