h1Biały raster w kolejnych modelach wkładów kominkowych TAPIS HYDRO: TAPIS HYDRO MINI 60, TAPIS HYDRO 100D, Turbo kaseta 75

Oferta palenisk kominkowych firmy Tapis.pl staje się coraz obszerniejsza, w każdym zakresie tematycznym. W ofercie przybywa nie tylko wkładów, kaset, turbokaset, palenisk gazowych, ale także kaset i wkładów kominkowych z płaszczem wodnym. Oferta tych urządzeń pod względem wymiarów zewnętrznych, mocy grzewczej, stylów zamontowanych drzwiczek i rodzajów przeszkleń – stale rośnie.

Firma Tapis jak wiemy z poprzednich artykułów o podobnej tematyce dba wyjątkowo skrupulatnie o zapewnienie w swoim bardzo szerokim asortymencie palenisk, produktów optymalnie dostosowanych do ściśle sprecyzowanych potrzeb klienta. Ponieważ potrzeby rynku kominkowego sukcesywnie rosną i różnicują się, w ślad za tym puchną katalogi wkładów i kaset kominkowych.

h6Wyraźnym przejawem dbałości o szczegóły w oferowanych produktach jest bardzo szeroka propozycja stylów, wykonania frontów i drzwiczek w produkowanych wkładach i kasetach kominkowych. Drzwiczki żeliwne proste, drzwiczki żeliwne rustykalne, ze szprosami, bez szprosów, profilowane lub gładkie. Od niedawna także drzwiczki kominkowe z szybą z rastrem na brzegach – do wyboru w czarnym lub białym kolorze. Dotychczas tak szeroki wachlarz wyboru wykończenia drzwiczek dostępny był tylko w krajach po zachodniej stronie Odry – dziś staje się standardem w Polsce.

Wyczekiwaną nowością wśród kaset z płaszczem wodnym jest kaseta TAPIS HYDRO MINI LD19kW z drzwiczkami wykończonymi do wyboru białym lub czarnym rastrem.

Wymiary zewnętrzne nowych kaset wodnych to: 780mm szerokość fasady x 570mm wysokość fasady, 510mm głębokość, moc grzewcza 19kW. Kompaktowe wymiary i nowoczesny design uzyskany dzięki rastrowi na brzegach szyby pretendują te dwa paleniska do grupy nowatorskich pod względem stylistycznym kaset z płaszczem wodnym.

Powyższe kasety z płaszczem wodnym po zabudowaniu w kominku wizualnie są odpowiednikami znanych już wkładów z płaszczem wodnym TAPIS HYDRO 60 opcja R (ozdobny raster) – 27,3kW (https://www.tapis.pl/kominki/wodne/tapis-hydro-60-28-r.htm)

Z myślą o kominkach stylowych lub rustykalnych produkowane są dwie kasety z drzwiczkami żeliwnymi gładkimi –TAPIS HYDRO MINI LD -19kW i z drzwiczkami żeliwnymi profilowanymi TAPIS HYDRO MINI 60 -19kW. Wymiary zewnętrzne kaset serii mini: wysokość całkowita 680 mm, szerokość fasady 780 mm, wysokość fasady 570 mm, głębokość 510 mm,  oba paleniska o mocy 19kW.

           

 Nowy design w tej grupie produktów otrzymał wkład kominkowy z płaszczem wodnym TAPIS HYDRO 100 -23kw, dotychczas dostępny tylko z prostą żeliwną ramą drzwiczek w neutralnym stylu, teraz na życzenie dostępny z białym lub czarnym rastrem na szybie. TAPIS HYDRO 100 opcja D -20kW to szerokie metrowe palenisko z przeszkleniem VIS a VIS , wymiary fasady wkładu to 1000mm szerokości, wysokość 580mm, głębokość 510mm, moc 20kW .

TAPIS HYDRO 100 D w wersji z podwójnym przeszkleniem typu vis a vis do wyboru może mieć jednocześnie dwa rodzaje rastrów tzn. z jednej strony biały a z drugiej czarny, lub kolejna opcja: szyba z rastrem z jednej strony, a z drugiej drzwiczki tradycyjne z metalową gładką ramą, które lepiej korespondują z tradycyjnym wystrojem wnętrza. Tradycjonaliści mogą w dalszym ciągu nabyć go w wersji z metalowymi gładkimi drzwiczkami po obu stronach. Powyższe atuty czynią z tego produktu idealny wkład kominkowy dla wszystkich, którzy do tej pory bezskutecznie poszukiwali dużego, nowoczesnego kominka wyspowego lub półwyspowego zasilającego instalację CO.

Na dowód uznania i wysokiej jakości produktów firma TAPIS może się pochwalić, że tego typu urządzenie wybrała spośród wielu dostępnych na rynku produktów i zakupiła do swojego domu Najważniejsza Obecnie Osoba w naszym państwie.

Obok wkładów z płaszczem wodnym nowością jest Turbo kaseta 75 – moc 10kW, szerokość – 750mm, wysokość – 535mm, – głębokość – 450mm i oczywiście zgodnie z panującymi trendami dostępny czarny lub biały raster na szybie. Turbo kaseta 75 – 10kW to mniejszy odpowiednik znanej już Turbokasety Kwline 90 – 14kW. Turbokaseta 75 dzięki niewielkim wymiarom, zwłaszcza głębokości tylko (45 cm) będzie trafnym wyborem paleniska dla nowoczesnego kominka instalowanego w niewielkim wnętrzu.

O kolejnych nadchodzących kominkowych nowościach w firmie TAPIS polecamy czytać w sukcesywnie edytowanych artykułach o tej tematyce.

ulotka reklamowa wkładów kominkowych TAPIS HYDRO ->> pobierz ->>

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wkłady kominkowe