Prezentowaliśmy już wkłady z płaszczem wodnym Tapis Hydro. W krótkich słowach przypomnę o najważniejszych zaletach tych wkładów wyróżniających je z oferty innych tego typu urządzeń wodnych. Przede wszystkim niespotykanie masywny korpus, wykonany z grubej stali (8-10mm), niezniszczalny w przypadku awarii i wycieku wody. Płaszczem wodnym w odróżnieniu od konkurencji nie jest jeden element np. tylna ściana, podkowa, czy wspawane w korpus rury przez które przepływa woda, ale cały korpus (wszystkie ściany) wraz z deflektorem, dzięki czemu urządzenie osiąga tak wysoką moc.

Aby uzyskać moce 27–37kW niezbędny jest jak największy obszar i kontakt paleniska bezpośredniego odbioru energii cieplnej. I tylko konstrukcje Tapis Hydro posiadają takie rozwiązania.

Dla inwestorów decydujących się na doskonałej jakości wkłady kominkowe z płaszczem wodnym Tapis – Hydro, a jednocześnie oczekujących nowoczesnego designu – firma Tapis jak zwykle ma doskonałą propozycję. Idąc z duchem mody do gamy rustykalnych wkładów, w bieżącym roku wprowadziliśmy wkład kominkowy z ozdobnym czarnym rastrem. Powiecie Państwo – to już jest. Dlatego wprowadzamy zupełny hit, coś, czego z pewnością jeszcze nie było! Mamy biały raster! I znów jesteśmy o krok przed innymi firmami.

Ta propozycja dotyczy aktualnie wkładu Tapis Hydro 60 o mocy 27,3 kW.

Więcej informacji w serwisie internetowym:https://www.tapis.pl/kominki/wodne/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki