QUICK BLUETOOTH CONNECT i Słońce Toskanii czyli all inclusive o każdej porze…

Wyjątkowa wanna, w wyjątkowym kolorze czego więcej chcieć? Może wyjątkowo prostej obsługi? Kolejny HIT od Coast Spas to właśnie – jeszcze prostsza obsługa – przycisk BLUETOOTH QUICK CONNECT. Wciskasz jeden przycisk i już jesteś połączony bezprzewodowo przez BLUETOOTH z systemem audio zainstalowanym w Twojej wannie.

Przycisk zainstalowany jest tak, aby bez żadnego wysiłku, wertowania instrukcji, zastanawiania się co wcisnąć, uruchomić ulubioną muzykę,  a także odbierać i wykonywać połączenia. Przy funkcji połączeń telefonicznych oprócz przycisku QUICK CONNECT wykorzystujemy oczywiście cały system Bluetooth – głośniki do odsłuchu głosu jak również mikrofon (patent COAST SPAS) zainstalowany w wannie do rejestracji naszego głosu.

Bluetooth Quick Connect Botton jest oczywiście w 100% bezpieczny, nie musimy się martwić o ociekające wodą ręce; swobodnie w każdej chwili możemy połączyć się z każdego urządzenia przez BLUETOOTH z naszą wanną COAS SPAS.

Ktoś pomyśli zwykły gadżet…muzyki nie będzie słychać, mam radio w pomieszczeniu to wystarczy, rozmawiać mogę przez telefon, I’Phona czy Smartphona…nic bardziej mylnego! Każdy kto miał niepodważalną przyjemność widzieć wanny COAST SPAS, słyszeć wydajność systemu nagłośnienia wie, że żadne inne zewnętrze źródło nie zagwarantuje tak pięknego i czystego dźwięku jak wynurzane głośniki w wannach COAST SPAS. W kwestii rozmów…wyobraźmy sobie, że po ciężkim dniu, relaksujemy się w naszej wannie COAST SPAS, w pełni zasłużony odpoczynek zakłóca telefon, czy od rodziny, czy od kontrahenta – nie istotne, musimy odebrać, czy ryzykować     zatopienie telefonu, wyśliźnięcie się z mokrych rąk i upadek na podłogę, czy w popłochu zrywać się i wyłączać dysze – bo przy włączonych nic nie usłyszymy? Nie ma takiej potrzeby, przy włączonej funkcji BLUETOOTH CONNECT, nawet podczas hydromasażu i muzykoterapii jednocześnie nasza wanna umożliwi nam swobodną i bezpieczną konwersację bez angażowania naszych sił.

Bluetooth Connect Bottom oraz System Bluetooth z microfonem®  – dostępny jest wyłącznie w wannach COAST SPAS.

Z dumą prezentujemy kolejny HIT od Coast Spas – TUSCAN SUN bo o nim mowa, to zjawiskowy kolor niecki dostępny dla kanadyjskich wanien Spa Cost Spas, który już stał stał się BESTSELLEREM 2014/2015 – najczęściej wybieranym kolorem przez klientów COAST SPAS na całym świecie, w tym również w Polsce.

Nasz rodzimy rynek pokochał Tuscan Sun. Prezentowana przez firmę TAPIS.PL, podczas międzynarodowych targów OGRÓD 2015 wanna COAST SPAS z serii CASCADE – model CASCADE V właśnie w kolorze Toskańskiego Słońca biła rekordy popularności (więcej o targach w kolejnych aktualnościach).

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA