Charakterystyczny design, wysmakowana paleta barw, doskonała jakość techniczna, perfekcyjny wygląd to tylko kilka z wielu zalet pryszniców basenowych które oferujemy naszym klientom. Dlatego kolejna niepodważalna zaleta – ucieszy wszystkich wielbicieli letnich atrakcji.

Tuż przed sezonem poszerzamy ofertę  znanych  już Państwu basenowych i ogrodowych pryszniców solarnych o  nowe podstawy. Dziś prezentujemy- brodzik model „jezioro”.

Praktyczny i funkcjonalny brodzik pod prysznic zewnętrzny w całości wykonany jest z polietylenu – wytrzymałego na warunki atmosferyczne. Matowa antypoślizgowa powierzchnia zapewnia bezpieczeństwo nawet najmłodszym, często bardzo ruchliwym użytkownikom. Powłoka brodzika odporna na wapń, sól oraz promieniowanie UV gwarantuje najwyższą jakość,  trwałość i wytrzymałość przez wiele lat.

Wyprofilowana niecka o harmonijnych miękkich liniach w standardzie dostępna jest w 3 kolorach podstawowych, opcjonalnie w bogatej gamie kolorów specjalnych, tak jak wszystkie wcześniej opisane prysznice ogrodowe (zobacz: https://www.tapis.pl/info/prysznice-basenowe-kolorowy-zawrot-glowy.html).

Możliwość podłączenia brodzika w poziomie bez konieczności wiercenia dziur w konstrukcji, gwarantuje wygodę montażu. Teraz nasz  piękny prysznic solarny z oryginalną podstawą może funkcjonować jako wolnostojący i w każdej chwili gotowy do przeniesienia.

Wdzięczna nazwa brodzika pod solarne prysznice basenowe , model  „jezioro” jak również jego kształt to wynik inspiracji konstruktora naturą, to swoista oaza w zasięgu wszystkich.

Brodzik jezioro posiada praktyczne, kompaktowe wymiary.

Pełna oferta solarnych pryszniców ogrodowych w serwisach:
https://www.tapis.pl/baseny/prysznice/
ulotka reklamowa pryszniców basenowych i mebli SPA ->> pobierz ->>

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Baseny