Dodano: 2013.02.12

Ogromny sukces i entuzjastyczne przyjęcie na całym świecie, nie tylko w Polsce wanny SPA firmy Coast SPAS model Cascade II z serii Cascade wzbudza coraz większe zainteresowanie również prywatnych inwestorów i to zmobilizowało producenta do dołączenia do istniejącej już wanny Cascade II nowego produktu o wymiarach dostosowanych do mniejszych przestrzeni – Cascade V Horizon.
Nowa wanna SPA – Cascade V Horizon dzięki niewielkim kompaktowym wymiarom – 2110 x 2340 x 820mm jest chętnie kupowana do użytku prywatnego, mieści się nawet w niedużej przestrzeni, na tarasie lub w ogrodzie. Dla porównania wymiar oferowanej Cascady II to 2337 x 2565 x 790 (tył 1195 mm). Przy mniejszych rozmiarach w Cascade V udało się wygospodarować taką samą ilość siedzisk, równie komfortowych. Zachowano również tą samą ilość dysz masujących Luxury Trillium Massage – 47 w wersji Elite i 61 w wersji Luxury.

cascade-horyzont

Cascade to jedyne wanny SPA na Świecie, w których woda zawsze sięga po horyzont…

Mniejsza siostra – Cascade V posiada wszystkie zalety większej Cascade II. Zaczynając od zjawiskowego wyglądu niespotykanej nigdzie indziej przepływającej podświetlonej zjawiskowo kaskady – system braku jednej ze ścian i przelewającej się stale wody – jeszcze udoskonalonej w Cascade V dwoma dodatkowymi bocznymi strumieniami, poprzez opisywany wcześniej najlepszy system filtracji – Hydro Cyclonic Filtration System polegający na przyspieszeniu wymiany wody wewnątrz filtra przez dodatkowy system noży wodnych umieszczonych na dole filtra.

hydrocyclonic-index

Noże odpowiadają za „przyspieszenie przepływu wody” bez ingerencji w moc pomp i nastepuje 100% wykorzystanie powierzchni filtra. Następnie woda jest transportowana z zewnątrz do wewnątrz filtra przez system podwójnych rdzeni filtracyjnych i wtłaczana do systemu dysz masujących. Dodatkową zaletą jest fakt, iż ten system – jedyny taki na świecie jest o 80% sprawniejszy niż inne dostępne na rynku. Bardzo ważne – filtr jest zamontowany poza lustrem wody, a to ma ogromne znaczenie przy konserwacji – nie ma możliwości zbrudzenia wanny przy czyszczeniu.

Multimedialna prezentacja: wymiana wkładu filtrującego w wannie Coast Spas

luxuryI oczywiście sam system dysz masujących Luxury Trillium Massage. Głównym celem producenta jest osiągnięcie najwyższej jakości masażu wodnego. Dlatego zasadą jest nie ilość dysz, ale ich konstrukcja i umieszczenie w strategicznych miejscach ciała.

Spełnienie tego warunku gwarantuje najefektywniejszy relaks podczas korzystania z naszych urządzeń. Każda z dysz posiada specjalną konstrukcję, umożliwiającą intensywność masażu. Dysze w ergonomicznym kształcie dopasowane do wygodnej samodzielnej regulacji, nawet w trakcie kąpieli. Przy tym producent nie zapomniał o estetyce. Każda dysz to niepowtarzalny design z elementami stali kwasoodpornej idealnie dopasowany do nowoczesnych stylizacji. Wanna SPA Cascade V posiada 47 najwyższej jakości dysz masujących Luxury Trillium Massage – w wersji Elite i 61 w wersji Luxury.

Pamiętano także o uwielbianym przez dzieci szerokim, dwudziestoczterocalowym „wodospadzie” wykorzystywanym przez dorosłych do intensywnego masażu najbardziej spiętych przez stresy mięśni górnej części pleców.

wodospad-24

Podświetlany 24″ wodospad znajduje się w każdej wannie z serii Cascade

Szeroki wachlarz kolorów niecki i obudów, tak w jednej Cascade II jak i w Cascade V pozwoli doskonale dopasować te wanny SPA do zagospodarowanej już przestrzeni. Nowością jest obudowa o wyglądzie kamieni naturalnych, chętnie stosowana w ogrodach i na tarasach, nawiązująca do wystroju tych obiektów często wykonanych właśnie z tego typu materiałów. Dla osób ceniących unikatowe rozwiązania – możliwość wykonania specjalnego koloru niecki, na przykład takiego jak opisywany już wcześniej kolor intensywnej wyrafinowanej czerwieni.

Ciekawostką w wannach SPA z serii Cascade jest zawsze ten sam poziom wody, niezależnie ile osób korzysta z kąpieli.

Dodając do tego ogromne możliwości:
podświetlenia wanny różnymi kolorami,
znakomite nagłośnienie sprzętem firmy SONY
– wysuwane podświetlone LED głośniki
– wyjątkowo łatwy w obsłudze panel

dodatkowo także:
– system aromaterapii
podświetlany stolik z wodospadem
– sterowanie wanną przy pomocy smartphona lub tabletu
system Bluetooth dzięki któremu możemy w trakcie relaksu rozmawiać przez telefon – sterowany pilotem

W rezultacie otrzymujemy rewelacyjny produkt w atrakcyjnej cenie.

Zobacz więcej w serwisach:
https://www.tapis.pl/wanny-spa/
https://www.tapis.pl/promocje/wanna-spa-cascade-v.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA