iso-coast-spasW trosce o zapewnienie najwyższego poziomu usług i jakości produktu dla klientów na całym świecie kanadyjski producent wanien spa z dumą ogłasza rejestrację do certyfikatu ISO 9001:2008

Poprzedni certyfikat ISO 9001:2000 był dowodem wielkiego zaangażowania w rozwój systemu zarządzania jakością w firmie Coast Spas.  ISO 9001:2000 wzmocnił pozycje Coast Spas jako światowego lidera w projektowaniu i w rozwoju produkcji  wanien z hydromasażem.

Doskonałe raporty na temat wszystkich aspektów programu zarządzania jakością – czyli od projektu do dostawy  gotowego produktu, zaowocowały w kwietniu 2015r. otrzymaniem nowego certyfikatu ISO 9001:2008.

Zobacz: 2015 ISO 9001:2008 Certificate

Cały zarząd firmy Coast Spas wyraża wielkie zadowolenie z uzyskania nowego certyfikatu gdyż jest on dowodem wielkich starań o zapewnienie najwyższej, światowej jakości produktu. Certyfikat ISO 9001:2008 stawia tego renomowanego kanadyjskiego producenta urządzeń spa w ścisłej, światowej czołówce producentów i dostawców zaawansowanych technologicznie produktów spa. Firma Coast Spa przeszła przez najbardziej rygorystyczne wymogi zapewnienia jakości, a certyfikat jaki uzyskała dowodzi najwyższych standardów zarządzania jakością we wszystkich procesach projektowania, produkcji, wdrażania i dostaw.

Wszystkie procesy podlegają ciągłemu monitoringowi i doskonaleniu zgodnie z wytycznymi norm ISO.

Uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2008 wyznacza firmie nowe standardy, świadczy  też o dynamizmie i potencjale Coast Spas, a także chęci dostarczania coraz doskonalszych produktów i usług.  Potwierdzają to słowa szefów marketingu, którzy twierdzą że satysfakcja klienta to jeden z kluczowych dogmatów.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia