Firma Tapis po raz kolejny ma okazję cieszyć się z otrzymania specjalnego wyróżnienia, tym razem SREBRNEGO CERTYFIKATU PARTNERA HANDLOWEGO przyznanego przez firmę KRATKI.pl na roku 2014. W latach minionych byliśmy wyróżniani tytułami BRĄZOWEGO CERTYFIKATU PARTNERA HANDLOWEGO na rok 2012 i ZŁOTEGO CERTYFIKATU PARTNERA HANDLOWEGO na rok 2013.

Jednakże dzięki systematycznie rosnącej sprzedaży wkładów kominkowych i żeliwnych pieców wolnostojących w tym roku zyskaliśmy nominację do tego zaszczytnego wyróżnienia.

Firma Tapis w dużej mierze zawdzięcza to wyróżnienie stworzeniu własnej serii gotowych zestawów kominkowych – MARTA, gdyż wkłady kominkowe produkowane przez KRATKI instaluje w większości rustykalnych i nowoczesnych zestawów kominkowych tej serii.

W rustykalnych obudowach MARTA 1 i MARTA 3 zastosowano prosty żeliwny wkład z bocznym przeszkleniem. Żeliwny trójstronnie przeszklony wkład obudowano w uniwersalnej stylem obudowie MARTA 4. Prosty, żeliwny kompaktowych wymiarów wkład znajduje się w obudowie MARTA 5.  Proste stalowe paleniska w nowatorskich kominkach – MARTA 6 i MARTA 7. Duży stalowy wkład w nowoczesnych designerskich obudowach: MARTA 9 i MARTA 10. W najnowszym kominku MARTA 11 stosowany jest mały wkład stalowy z boczną wizją ognia.

Na Marcie 11 nie koniec, bo dynamicznie zmieniający się kominkowy rynek i możliwości firmy TAPIS obligują do nieustannego urozmaicania oferty.

Tak miła nagroda z pewnością satysfakcjonuje, cieszy i motywuje do dalszego wysiłku w utrzymaniu i podnoszeniu sprzedaży palenisk kominkowych znanego polskiego producenta.

Firma Tapis przekazuje wyrazy podziękowania za dostrzeganie naszych starań.

https://www.tapis.pl/ofirmie/ofirmie1.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia