Dodano: 2012.12.17

Hit roku 2012!
Rewelacyjny wkład Stoger model 2R 720 S z Serii Economic powstał w wyniku wspólnych działań firmy Tapis i naszego producenta. Wieloletnie obserwacje potrzeb i wymogów rynku zaowocowało wspólnym projektem w wyniku którego powstała nowoczesna konstrukcja doskonale przyjęta przez rynek. Myśl techniczna Tapis i perfekcja niemieckiej technologii – tak właśnie powstał wkład który okazał się strzałem w dziesiątkę i zdobył pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży z szerokiej gamy wkładów kominkowych firmy Tapis w roku 2012.

Niewiarygodnie duża komora spalania – szerokość 580mm x głębokość 450mm, wyłożona szamotem, zachowująca niewielkie wymiary zewnętrzne! Jeszcze nikomu nie udało się stworzyć tak małego wkładu z szybą boczną, zachowując ogromną komorę spalania, nie rezygnując z wyłożenia jej szamotem. Imponujące rozmiary umieszczonego pod żeliwnym podwójnym rusztem popielnika długość 330mm x szerokość 200mm x głębokość 125mm. Nowatorskie rozwiązanie – pod rusztem ramka zsypowa, zabezpieczająca dostawanie się popiołu pod szamot, lub jak ma to miejsce w przypadku wielu innych urządzeń , gdzie popiół dostaje się między korpus , a popielnik. Masywny, pojemny popielnik niespotykany w tej klasie urządzeń. Bezpośrednie doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Wkład występuje w komplecie ze stabilną, regulowaną podstawą ułatwiającą zabudowę.

Kolejna zaleta wkładu Stoger 2R 720 S – wylot spalin o średnicy 150mm, stwarza dużo większy zakres możliwości podłączenia go do małych szybów kominowych nieodpowiednich dla innych urządzeń grzewczych. W opcji występuje z wylotem spalin o średnicy 180mm z szybrem.

Wkład super szczelny, w 100% nadający się do domów z rekuperacją. Jednocześnie, przy wszystkich nowatorskich rozwiązaniach technicznych, konstruktorzy nie zapomnieli o wyglądzie produktu. Przepiękna, gięta szyba z ozdobną czarną ramką – rastrem. W standardzie wkład wykończony ramką stalową – boniówką. Perfekcyjną szczelność zapewniają zamykane dwupunktowo drzwiczki z niespotykaną gdzie indziej designerską klamką dźwignia która wykończona jest szlifowanym aluminium.

Połączenie tak wysokiej jakości z wyjątkowo atrakcyjną ceną, sprawiła, że wkład STOGER 2R 720 S /2L 720 S z serii Economic był najlepiej sprzedającym się wkładem w 2012roku. Przeszedł najśmielsze oczekiwania i przyniósł nam szereg kolejnych zadowolonych klientów. W przyszłym roku wprowadzimy rozbudowaną wersję o dystrybutor do rozprowadzania gorącego powietrza, ozdobną blendę – ramę ze szlifowanej stali nierdzewnej i automatykę, specjalnie dedykowaną do tego modelu.
Już trwają gorączkowe prace nad formami do stworzenia gotowych zestawów kominkowych wykonanych w norweskiej technologii, (betono- keramzyt), oraz ciepłych zabudów z serii Hot Line.

Więcej informacji w serwisach:
https://www.tapis.pl/kominkowe/stoger/stoger-2r-720-s.htm
http://www.stoger.pl/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wkłady kominkowe