Bellfires Topsham 3 Pemium Line…”Najlepszym sposobem na zdobycie i zatrzymanie klientów jest nieustanne myślenie o tym, jak zaoferować im więcej za mniej” … Robert Kotler.

W myśl zasady Kotlera systematycznie rozwijamy naszą technologię palników ceramicznych paleniskach Wanders.
Jako pierwsza firma wprowadziliśmy do Państwa dyspozycji i użytkowania podwójny palnik, który jest szczegółowo opisany w poprzednim artykule: „Dlaczego Wanders część 5 – rewolucje

Dzięki ogromnemu sukcesowi tej technologii i Państwa zadowoleniu idziemy o krok dalej.
Palniki liniowe są znakomitą opcją przy wkładach o szerokości powyżej 1 metra, wkładach panoramicznych z dużym przeszkleniem. Natomiast co zrobić z mniejszymi wkładami? – już mamy na to odpowiedź – nową innowację i technologię w naszych wkładach.

Przedstawiam Państwu najnowsze osiągnięcie 3D – palnik PREMIUM FIRE …

Wanders Lenga 800

Wanders Lenga 800 z palnikami PREMIUM FIRE

Nigdy wcześniej płomień wewnątrz wkładu gazowego nie wyglądał bardziej realistycznie – jak ogień z prawdziwego drewna! – To dzięki nowemu rozwiązaniu PREMIUM FIRE.
To trzy palniki ukryte pomiędzy polanami oznacza, że ogień rzeczywiście wychodzi z drewna.
Palnik Premium Fire 3D łączy zatem korzyści z podwójnym palnikiem oraz daje realistyczną wizję płomienia spalanego drewna.

Multimedialna prezentacja palnika gazowego 3D Premium Fire

 

Palnik Premium Fire, można regulować dokładnie tak samo jak przy palnikach linowych, jednak w najnowszym rozwiązaniu to polana ceramiczne służą zmianie mocy kominka.

Palnik gazowy Wanders Premium Line

Palnik gazowy Premium Line

W trybie ekonomicznym palą się tylko przednie palniki (kolor czerwony).
Tryb normalny: oba palniki włączone (kolor czerwony i żółty).

Gdy chcemy wykorzystać moc kominka w 100% polana ceramiczne będą „płonęły na całej swojej długości i szerokości”. Natomiast gdy chcemy zredukować moc kominka i zużycie gazu o 40% zachowując piękną i wysoką wizję ognia wszystkie polana ceramiczne będą palić się tylko od przodu (włączony tylko przedni palnik).

Włączone oba palniki

Włączony tylko przedni palnik (tryb ekonomiczny)

Oczywiście w dowolnym momencie mamy regulację wysokości płomienia według naszego uznania za pomocą pilota.


TO NIE WSZYSTKO, JEST COŚ WIĘCEJ …

Podświetlenie paleniska na zasadzie iluminacji zamieszczone pod polanami ceramicznymi. Cała dolna część kominka jest podświetlona i dodatkowo mamy możliwość regulacji intensywności światła.

Podświetlenie paleniska z płomieniem

Podświetlenie paleniska z płomieniem

Podświetlenie paleniska bez płomienia

Podświetlenie paleniska bez płomienia

 

Otrzymujemy nieograniczone możliwości kreowania wizji płomieni, a także samego wkładu dzięki zestawieniu dekoracji z żaru, węgla i szkła dekoracyjnego w postaci  „popiołu”. Podzielenie paleniska działa nie zależnie z pracą palników i może pracować równocześnie lub osobo „bez płomieni” jak chcemy podświetlić sobie tylko kominek.

Co najważniejsze – palniki Premium Fire działają bez energii elektrycznej i mogą być wykorzystywane przy braku prądu. Jedynie podświetlenie komory spalania wymaga zasilania energii elektrycznej.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki gazowe