Ponieważ dla nas najważniejsze jest twoje bezpieczeństwo i tutaj nie szukamy żadnych kompromisów. Pozycja lidera rynku kominków gazowych bardzo zobowiązuje.
Usiądź na chwilę i zastanów się „ile kominków zakupisz w życiu?” Co dla Ciebie i Twojej rodziny jest najważniejsze? Czy najważniejsza jest atrakcyjna cena? „bo w promocji i po rabacie?”, czy nie zastanawia Cię co kryje się pod hasłami wyprzedaż, zmiana ekspozycji, super okazja?

Dużo pytań i dużo niewiadomych?
Odpowiedz sobie na pytanie – „Czy dostaniesz także rabat i promocje na swoje bezpieczeństwo?” Sprawdź, czy czasem pod przykrywką atrakcyjnego rabatu, lub promocji nie kryje się archaiczna i przestarzała konstrukcja wkładu. Sprawdź, czy przypadkiem kwestie bezpieczeństwa nie są spychane na drugi plan, a Twój sprzedawca nie posiada żadnej wiedzy i doświadczenia na temat kominka gazowego bo akurat sprzedaje ten pierwszy Tobie. Czy instalator zna produkt i wie jak go poprawnie zamontować abyś miał gwarancję bezpieczeństwa, oraz prawidłowego działania?

Rodzinna firma TAPIS jest z Państwem od ponad 24 lat i priorytetem dla nas jest dostarczyć produkt bezpieczny i najwyższej jakości. Dla obopólnego dobra – dla nas jako sprzedawców iż sprzedaliśmy i zamontowaliśmy bezawaryjne kominki gazowe, a dla naszych klientów gwarancja bezpieczeństwa i spokoju na długie lata. W pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę na liczbę klientów którzy nam zaufali, co jest potwierdzone ilością realizacji, terminowością, naszą siecią sprzedaży gdzie można zobaczyć pracujące kominki gazowe. Nie ma drugiej takiej firmy w kraju, która mogłaby się poszczycić tak dużą ilością realizacji kominków gazowych w Polsce i w Europie.
Tapis z firmą Wanders nigdy nie pozostaje w tyle, stale aktualizujemy swoją wiedzę dotyczącą nowości, oraz techniki bezpośrednio u producenta, a nowości przekazujemy naszym partnerom handlowym w trakcie specjalnie comiesięcznie organizowanych szkoleń.

Dowodząc, że nasze kominki gazowe Wanders posiadają najnowocześniejsze rozwiązania niedostępne w konstrukcjach konkurencji, informujemy, że obecnie jako jedyni posiadamy unikalny system uchylanych drzwiczek przednich w przypadku nagromadzenia gazu wewnątrz komory spalania, elektronikę która mierzy w sposób ciągły przepływ gazu i proces spalania, klapy „anty-wybuchowe” umieszczone na górze korpusu, które zabezpieczają elektronikę urządzenia podczas spalania nadmiaru gazu nagromadzonego w komorze paleniska. Tylko ceramiczny palnik zastosowany w naszych wkładach Wanders daje Państwu najbardziej zbliżoną wizję ognia do naturalnego płomienia, a także utrzymuje najwyższą jakość spalania. Na pozór przypominający kształtem, wielkością szyby wkład innego producenta nie posiada takich rozwiązań. Zapewnienia sprzedawcy, że jest to „prawie to samo” robi ogromną różnicę.

Wracając do pytania „usiądź na chwilę i zastanów się ile kominków zakupisz w życiu” – czy cena i promocja będzie adekwatna to wartości twojego bezpieczeństwa i czy serwis nie będzie przypadkiem przewyższał ceny urządzenia w przypadku awarii?

Odpowiedź będzie jasna – twój kominek gazowy to Wanders – wiodący lider w Europie, bo daje Ci bezpieczeństwo, jakość wykonania, gwarancję bezawaryjności i naszą wiedzę.

Wybierając kominki gazowe Wanders wybierasz Tapis:
– Największą działającą ekspozycję kominków gazowych w Polsce
– Największy wybór rozmiarów i kształtów
– Największą galerię realizacji własnych w Polsce i Europie
– Największą sieć salonów firmowych z kominkami gazowymi
– Najnowocześniejszy produkt
– Największe doświadczenie
– Najlepszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Dla nas twój spokój i bezpieczeństwo jest bezcenne.

Bartosz Urban

Zobacz więcej w serwisach:
https://www.tapis.pl/kominki/gazowe/
http://www.wanders.pl/kominki-gazowe.html

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki gazowe