Czym powinny charakteryzować się doskonałe drzwi do sauny? Z pewnością nie powinny być wyposażone w zasuwy, ani otwierać się do wewnątrz względy bezpieczeństwa. Otwieranie nie powinno stwarzać trudności, jak również niepolecane są samozamykające zawiasy.

Źle zaprojektowane drzwi mogą powodować większe zużycie energii, czy zaczernianie boazerii. Aby sauna mogła prawidłowo funkcjonować przez wiele lat, drzwi są jednym z ważniejszych elementów budowy.

Dlatego firma Tapis uwzględniając wszystkie te aspekty proponuje znakomite drzwi wyprodukowane specjalnie do saun. Posiadamy w podstawowej ofercie dwa standardowe modele: ST2 w rozmiarach 64x185cm, oraz ST3 73x190cm. W tych modelach oferujemy do wyboru trzy kolory szkła – antisol (brązowe), mleczne (matowe) oraz przezroczyste.

– Drzwi uniwersalne, możliwość montażu prawo lub lewostronnego
– Tafla ze szkła hartowanego o grubości 8mm
– Trzy sztuki zawiasów zapewniają 100% stabilności
– Wewnętrzny domykacz z regulacją docisku
– Bardzo trwała uszczelka silikonowa odporna na wysokie temperatury
– Estetyczny aluminiowo-drewniany uchwyt

I najważniejsze!
Ościeżnica wykonana z najwyższej, jakości selekcjonowanego drewna bukowego, jednego z najtrwalszych materiałów, niewypaczającego się pod wpływem różnicy temperatur! Dla klientów pragnących nie tylko dobrego produktu, ale chcących wyróżnić swoją saunę, proponujemy gamę drzwi szytych na miarę, w dowolnych wymiarach oraz kształtach. Również, że szkła giętego. Możliwość umieszczenia logo, lub napisu okolicznościowego na klamce, lub szkle.

 

Wykonujemy również drzwi do sauny na zamówienie, wg. indywidualnych potrzeb klientów.

Popierajmy polskich producentów!
więcej informacji na temat oferowanych drzwi do sauny: www.tapis.pl/sauny/drzwi-do-sauny/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Sauny