2014 rok przynosi ze sobą kolejne nowości w zakresie projektowania i wzornictwa urządzeń grzewczych duńskiego producenta pieców kominkowych – firmy WESTFIRE. Elegancki wygląd, świetnie zachowane proporcje, perfekcyjne wykończenie i dbałość o każdy detal. Tak najkrócej można opisać lifting naszej siedemnastki i osiemnastki.

Nowoczesne, kompletnie nowe drzwi pieca z ogromnym przeszkleniem zmieniły model 18 nie do poznania, dodały nowoczesnego wyrazu i lekkości. Za zwiększona fasadą dyskretnie ukryto w dolnej cześć korpusu elementy regulacji doprowadzenia powietrza oraz szufladę popielnika.

Przy niewielkich wymiarach zewnętrznych piecyka Westfire 18 (wysokość 95 cm, szerokość 50 cm, głębokość 37 cm) znaczne powiększono drzwi frontowe. Udało się uzyskać złudzenie jakby nasza osiemnastka przytyła, wizualnie palenisko wydaje się być większe niż w rzeczywistości – to niesamowity sukces duńskich projektantów. Większy kontakt z płomieniem poprzez dużą szybę paleniska, a w górnej części szyby gustowne, czarne tlenienie – raster nawiązujący do panującej mody.

Bardzo udany lifting tak znanego i sprawdzonego piecyka, sukces i ogromne zainteresowanie potwierdzają liczne realizacje firmy TAPIS.PL z użyciem modelu 18 na terenie całej Polski [-> https://www.tapis.pl/piece-piecyki/realizacje/]

Hasło marketingowe jakim piece duńskiego producenta Westfire promowe są przez przedstawiciela w Polsce, firmę TAPIS.PL, od 5 lat ciągle się nie zmienia, a obecnie na tle cen konkurencji nabiera jeszcze bardziej wyrazistego znaczenia: ”DUŃSKA JAKOŚĆ W POLSKIEJ CENIE”.

Pisaliśmy wielokrotnie o niesamowitych zaletach grzewczych duńskich produktów [ WESTFIRE -> ] pomimo stosunkowo niewielkich mocy grzewczych rzędu 4-9 kW piece te są w stanie ogrzać pomieszczenia o powierzchni od 30 do 120 metrów kwadratowych.

Strona internetowa: www.westfire.pl
Ulotka reklamowa pieców Westfire: -> pobież

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece