Dodano: 2013.04.26

Wellis AcapulcoTen doskonały produkt kreuje wyjątkową atmosferę.  Nie tylko piękno, ale współpraca ze specjalistami  z branży hotelarskiej i terapeutami  z różnych dziedzin zaowocowała wyjątkowo ergonomicznymi siedziskami, dostosowanymi do różnych rozmiarów  i kształtów ciała użytkowników. Także dysze  rozmieszczono ze szczególna starannością,  uwzględniając odpowiednie  ukierunkowanie  na określone grupy mięśni.  

Przykładem okrągłej wanny  jest znany już model  Acapulco. Wanna do zabudowy praktyczną  rynną przelewową.  Przy projektowaniu tej wanny firma Wellis starała się sprostać najbardziej bezkompromisowym wymaganiom z zakresu wzornictwa i komfortu.  Produkt końcowy to niezwykła kompozycja miękkich linii.  Z wanny jednocześnie może korzystać nawet  sześć osób.  Wanna Wellis Acapulco może służyć jako osobny produkt, lub zostać zagospodarowana w kompleksie basenowym. W wyposażeniu standardowym 40 dysz masujących, trzy pompy o dużej mocy.  Filtr piaskowy –  może być zamontowany w obudowie, ale również w innym dogodnym miejscu.

Wymiary wanny – średnica 240mm  pojemność 1470 l

Dane techniczne:
Zasilanie 3 fazowe 3x 16 A (400V)
Grzałka  3 kW/230 V/50 Hz
Filtr Piaskowy  5-8 m3/h

Acapulco acapulco-10 Acapulco

Opcjonalnie do wanny można zamówić:

Izolowany zbiornik wyrównawczy o pojemności 1000 litrów ( zbiornik przelewowy umieszczany pod niecką i rynną przelewową – przelewająca się przez rynnę woda trafia do zbiornika)

acapulco-dmuchawa-powietrzaDmuchawę gorącego powietrza

Kąpiel perełkowa z gorącym powietrzem w porównaniu z zastosowaniem standardowego nadmuchu jest dodatkowym komfortem. Perełki ciepłego powietrza łagodnie masują skórę, a dodatkowo wywołują efekt przyjemnego perlenia. Inną wspaniałą zaletą kąpieli perełkowej z gorącym powietrzem jest to, że spowalnia ona ochładzanie się wody.

AcapulcoDezynfekcję wody UV-C

system WELLZONE2® jest lekki, kompaktowy i bardzo wydajny. Zużywając jedynie odrobinę energii, cichutko, bezpiecznie i automatycznie oczyści całą wodę do kąpieli, i to wielokrotnie w ciągu każdego dnia, zapewniając  krystalicznie czystą wodę do kąpieli o naturalnej jakości, ograniczając przy tym do minimum konieczność stosowania dodatkowych dezynfektorów.

acapulco-koloroterapiaNastrojowe  oświetlenie do chromoterapii

Wyjątkowy system opiera się na lampach w czterech różnych kolorach: zielonym, żółtym, niebieskim i czerwonym. Można je ustawić w taki sposób, by zmieniające się światło łagodnie przechodziło przez całą długość widma, lub też — poprzez proste dotknięcie przycisku na panelu sterowania — można  ustawić oświetlenie na jeden wybrany kolor, najkorzystniejszy dla Twojego nastroju.

acapulco-remote-controlZdalne sterowanie

Pilot zdalnego sterowania Dolphin  TM  – wodoodporny  – może unosić się na powierzchni wody – czytelne   ergonomiczne przyciski
Oraz  – kontrolę Colossus Balboa z aplikacji iPhone2 GB Wipod Hi-Fi z subwooferem i 4 głośnikami popu, miejsce do schładzania napojów,  kostkarkę do lodu.

 

AcapulcoNowością jest natomiast wersja mobilna wanny Acapulco – okrągła wanna zamknięta w prostej obudowie. Płaszczyzna otaczająca wannę, oraz stopnie schodów wykonane z kamienia naturalnego w strukturze antypoślizgowej. Poręcze ze stali kwasoodpornej. Wanna Spa,  którą gotową możemy ustawić w dowolnym miejscu. Wersja Acapulco Mobil jest wersją pełną i zawiera w standardzie wszystkie opcje dodatkowe proponowane do modelu Wanny Wellis model Acapulco.

 

Więcej informacji w serwisach:
https://www.tapis.pl/promocje/wanna-spa-acapulco.htm
https://www.tapis.pl/info/kabiny-infrared-wellis.html
https://www.tapis.pl/info/kabiny-parowo-prysznicowe-firmy-wellis.html

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Spa, Wanny SPA