Relaks dla dwojga.  Firma Tapis prezentuje kolejne dwie wanny SPA z serii Flow z dwiema leżankami: Flow III i Flow IV.  Wielokrotnie pisaliśmy o urodzie i wykonaniu wanien SPA z tej serii.

Dzisiaj przypomnę tylko o niektórych wyróżniających je cechach: ergonomicznie zaprojektowane siedziska, dysze rozmieszczone w strategicznych miejscach w celu najefektywniejszego masażu, koloroterapia światłami LED, regulowana temperatura wody – to już standard w tej kategorii.

Nie zapominajmy, woda to życie. W dzisiejszych czasach, czasach pośpiechu, ciągłej gonitwy, nie ma nic lepszego jak relaks w ciepłej wodzie. Delikatnie masujące dysze rozluźniają spięte stresem mięśnie. Bardzo często jest to forma rehabilitacji zapisywana przy leczeniu wielu przewlekłych chorób.

Dane techniczne  wanny SPA Flow III
Wymiary – 2300 x 2300 x 930mm
Masa 400 kg – bez wody
Siedziska 4-5 sztuk
Leżanki 2 sztuki
Dysze masujące 71 sztuk
Niecka Akryl

Wanna Flow IVto oferta specjalna dla par które cenią intymność we dwoje. Niewielka, z dwiema równoległymi leżankami, pozwalająca na bliski kontakt podczas relaksu. Lekka, bez wody tylko 270 kg, bez problemu zmieści się nawet na większym balkonie, całoroczna  przyjemność relaksu. Oaza spokoju dla dwojga.

Dane techniczne wanny SPA Flow IV:
Wymiary – 2100 x 1560 x 760mm
Leżanki – 2 sztuki + 1 miejsce siedzące
Waga bez wody – 270 kg
Pojemność 800l
Grzałki – 3kW
Dysze wodne – 18 sztuk
Dysze obrotowe – 21sztuk
Dysze powietrzne – 12 sztuk

Bogaty wybór zarówno niecek – 10 kolorów , jak również obudów – 5 kolorów, każdemu pozwoli dobrać odpowiedni design do swoich upodobań.

I jeszcze nowość – pływający barek mieszczący sześć szklanek i jedną butelkę – z pewnością zdrowego napoju. Wygodny i niezatapialny!

Pełna oferta wanien SPA z serii Flow na stronie https://www.tapis.pl/wanny-spa/wanna-przelewowa/

Podobne aktualności:
  1. Wanny SPA z rynną przelewową – Flow 1 i Flow 2
  2. Ogrodowa wanna SPA – HARD EGG
  3. Basenowe leżanki z hydromasażem
  4. Przykrycia wanien i basenów SPA
  5. Podgrzewane leżaki SPA
Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA