RikaRIKA – austriacki producent najwyższej jakości piecy, którego mamy zaszczyt być przedstawicielem w Polsce, otrzymała kolejną ważną nagrodę za technologię RIKATRONIC – „Energy Globe Upper Austria”.

Energy Globe Award jest obecnie jedną z najbardziej prestiżowych nagród na całym świecie. Nagroda honoruje wybitne osiągnięcia w dziedzinie efektywności energetycznej, odnawialnych źródeł energii i zrównoważonego wykorzystania zasobów.

Więcej o systemie spalania: RIKATRONIC możemy przeczytać w artykule o RIKA FOX II RIKATRONIC: https://www.tapis.pl/info/austriacki-piec-kominkowy-rika-fox-ii-z-systemem-rikatronic-3.html

Przy tej okazji mamy dobrą wiadomość dla naszych przyszłych klientów. Informujemy, iż chcąc powielić sukces sprzedażowy pieca RIKA FOX , idziemy za ciosem – udało nam się stworzyć nad wyraz ciekawą ofertę promocyjną dotyczącą kolejnego pieca RIKA model IMPOSA w steatycie.

https://www.tapis.pl/piece-piecyki/rika/imposa.htm

Nie podlega wątpliwości, że IMPOSA tak jak wszystkie piece austriackiej firmy RIKA to urządzenie znakomitej jakości o niebanalnym designie, a wykończenie w postaci kamienia – steatyt o grubości 20cm, sprawia że nowoczesny piec z możliwością akumulacji ciepła, i dogrzania nawet 260m3 jest idealny do wkomponowania zarówno do wnętrz nowoczesnych jak również stylowych.

Poniżej parametry techniczne pieca IMPOSA

Wymiary pieca:
Wysokość 1193 mm
Szerokość 578 mm
Głębokość 530 mm
Średnica wylotu spalin: 150mm

Moc znamionowa 10kW
Możliwości grzewcze 120-260 m3

Wymiary paleniska:
Wysokość 400 mm, szerokość 350 mm, głębokość 320 mm
Schemat techniczny: https://www.tapis.pl/piece-piecyki/rika/schematy/imposa.jpg

Z uwagi na fakt, iż jako profesjonaliści mamy świadomość, że rynek zalany jest produktami przypominającymi kształtem i kolorystyką piec IMPOSA w steatycie firmy RIKA, każdorazowo zachęcamy do wnikliwego analizowania oferowanych urządzeń, ponieważ gwarantujemy że to zdecydowanie nie to samo.

Pomimo, że bezapelacyjnie, przewagę piecyków firmy RIKA potwierdzają liczne prestiżowe nagrody, przyznawane na całym świecie, którymi de facto konkurencja nie może się pochwalić, to wiemy że i tak najlepiej  przed dokonaniem wyboru i podjęciem decyzji o zakupie, jest zobaczyć piecyk na własne oczy, dotknąć, porównać, osobiście przekonać się o jakości i estetyce wykończeń, dlatego  zapraszamy serdecznie do salonów firmowych TAPIS, gdzie zawsze chętnie zaprezentujemy bardzo bogatą ekspozycję i posłużymy radą.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia