Standardy naszego życia są coraz bardziej wymagające, technika nieustannie idzie do przodu, a ilość zaawansowanych urządzeń technicznych  w naszych domach coraz liczniejsza. Wszystko to chcemy mieć pod pełną kontrolą, będąc poza domem. Pierwszymi którzy taką możliwością zostali obdarzeni byli użytkownicy nowoczesnych gazowych kominków Faber/Kwline.

Teraz także saunę w domu, działce czy domku ogrodowym  możemy mieć „w kieszeni” – czyli pod pełną  kontrolą. Wszystko to dzięki nowemu modułowi do sterowania WEB APP Modul WCI-01 niemieckiej firmy EOS. Moduł, który wymaga połączenia z Internetem opcjonalnie jest montowany w produkowanych przez TAPIS.PL saunach serii DESIGN i domkach saunowych.

eos-web-app

Po skonfigurowaniu z darmową aplikacją pobraną do smartfonu lub tabletu uzyskujemy kontrolę nad naszą sauną z dowolnego miejsca na świecie przez Internet. W efekcie po powrocie do domu po ciężkim dniu pracy już czeka na nas  idealnie wygrzana sauna do ulubionej przez nas temperatury.

Moduł do sterowania sauną z dowolnego miejsca na świecie dedykowany jest dla wszystkich użytkowników smartfonów i tabletów z systemem Android lub Apple iOS. Aplikacja EOS SAUNA CONTROL jest darmowa i można pobrać ją w AppStore/PlayStore. Posiada także polski interfejs.

Podstawowe zalety systemu sterowania sauną :eos-web-app-wci-01

– łatwa instalacja z dynamicznym adresem IP
– do 12 saun może być sterowanych z jednego urządzenia mobilnego
– do 12 użytkowników może być połączonych z jedną sauną
– automatyczny interfejs
– pobór mocy przez moduł tylko 1W
– temperatura pracy modułu -20*C do +40*C
– aplikacja pozwala sterować temperaturą i wilgotnością w saunie
– innowacyjna niemiecka technologia
– najwyższy poziom bezpieczeństwa transmisji danych.

Firma TAPIS.PL stawiając sobie za jeden z celów komfort i zadowolenie Klienta, a także troskę o wysoki standard i wyposażenie swoich produktów, do saun i domków saunowych wprowadza na życzenie nabywcy także to praktyczne usprawnienie.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Sauny