Z nieukrywaną dumą ogłaszamy, że dwóch kanadyjskich liderów w produkcji wanien SPA połączyło siły: VisionWerx, spółka dominująca SpaBerry™, otworzyła zakład produkcyjny dla marki SpaBerry w fabryce COAST Spas ® w Langley, BC Kanada.

Tym samym firma TAPIS.PL, do tej pory wyłączny przedstawiciel marki COAST SPA w Polsce, teraz jest  również przedstawicielem marki SpaBerry.

 

VisionWerx jest kanadyjską firmą i kiedy pojawiła się możliwość wytwarzania, w Coast SPAS, skorzystaliśmy z okazji, ponieważ to po prostu ma sens”, mówi Jeff Knight, prezes i dyrektor generalny VisionWerx Inc.

(…) Mamy kilka nowych produktów, które zostaną wprowadzone do oferty w najbliższych miesiącach. Przy pomocy COAST SPAS  chcemy nadal rozwijać markę SpaBerry zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej, oraz nadal oferować naszym klientom  najlepsze, prywatne luksusowe spa na rynku. (…) Szukaliśmy odpowiedniego partnera by rozszerzyć naszą linię produktów, wybraliśmy COAST SPAS ponieważ jak nikt, mają zdolność do szybkiego reagowania na rosnące potrzeby klientów i stale zmieniające się trendy rynkowe. Coast Spa może zapewnić nam, że wysoki poziom elastyczności, rozwoju i kontroli jakości zostanie utrzymany, gwarancją jest ich certyfikat jakości ISO oraz sześć hurtowni na całym świecie” – mówi Knight.

Przedstawiciele Coast Spa nie pozostają dłużni nowemu partnerowi i wygłaszają równie pochlebne opinie:

„Coast Spa jest bardzo podekscytowane możliwością pracy z zespołem  VisionWerx nad rozwojem marki SpaBerry”, twierdzi Don Elkington, Szef Grupy Coast Spa.

Jeff i ja wracamy po prawie dwudziestu latach jako innowatorzy w branży hot tub, obaj mamy pasję do naszych produktów i dzielimy ten sam zapał do hydroterapii. Obaj chcemy poprawić jakość świadczonych usług.
Z pasją Jeffa i naszą zdolnością do szybkiego reagowania, poszerzymy ofertę  SpaBerry o bardzo ciekawe, nowe modele, ale najlepsze jest jeszcze przed nami!

To dopiero początek, a ku naszej uciesze, są już pierwsze owoce współpracy.

Wanny SPA15 czerwca światło dzienne ujrzą nowe modele Wanny SpaBerry 4,0 z pięknym nowym i ekskluzywnym wyposażeniem, oraz oszałamiającą obudową  zewnętrzną. Wanny 4.0 będą wyposażone w nowe designerskie fasady – obudowy BerrySkin™, które umożliwiają wkomponowanie i dopasowanie do estetyki wykończonych już wnętrz, tarasów i ogrodów.

Z kolei 1 lipca 2013 premierowy pokaz nowej wanny SPA  „The Edge” – pierwsze w historii Kompaktowe Spa z funkcją CASCADY – opatentowaną technologią Coast Spas.

Nasz zespół inżynierów pokonał wiele wyzwań, aby wprowadzić ten model na rynek, ale osiągnięty efekt jest po prostu wspaniały” zachwala Elkington z Coast Spas.

Firma TAPIS.PL nie może się już doczekać kiedy zaprezentuje Państwu szczegóły nowej oferty. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności.

Wszystkie aktualności związane z firmą: , ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA