Dodano: 2016.01.11

Mijający rok 2015 należy podsumować, najciekawiej będzie pochwalić się czym zaowocował, a nasza firma ma się czym chwalić. Otóż, pracowaliśmy bardzo intensywnie i zaufało nam dwa razy więcej klientów w stosunku do poprzedniego roku, za co bardzo serdecznie dziękujemy i z niecierpliwością oczekujemy co przyniesie rok 2016. Poniżej przedstawiamy nasze galerie realizacji z zakresu kominków, pieców kominkowych, saun oraz minibasenów.

KOMINKI NOWOCZESNE

https://www.tapis.pl/kominki/nowoczesne/

 

 

PIECE KOMINKOWE

https://www.tapis.pl/piece-piecyki/realizacje/

 

 

SAUNY

https://www.tapis.pl/sauny/realizacje/

 

 

WANNY i MINIBASENY SPA

https://www.tapis.pl/wanny-spa/coast-spas/

 

 

Prawdziwą reklamą firmy są jej realne dokonania. W naszym przypadku to kominkowe realizacje, a gdy mocniej się zagłębimy w wątek, to spełnione marzenia naszych klientów, bo nasze przewodnie hasło które wisi nad wejściem do siedziby firmy informuje, że to właśnie my SPEŁNIAMY MARZENIA. Można posiadać piękny salon z kominkami, szklany pałac wypełniony setkami kominkowych ekspozycji, ładny markowy garnitur oraz nowoczesną witrynę internetową, to wszystko można kupić, ale nie można kupić duszy własnej tradycji czy historii. Historia firmy TAPIS sięga 26 lat i zaowocowała ona ogromną ilością własnych kominkowych realizacji. Aktualnie panuje moda na różnego rodzaju konkursy związane z licytowaniem się, kto zrobił ładniejszy kominek. Idąc za tą modą nasz zespół postanowił też pochwalić swoimi kominkowymi perełkami. Ponieważ okazało się że wcale nie jest to takie proste, wybrać z tak wielkiej ilości realizacji te najciekawsze, zawężamy nasze przechwałki tylko do roku 2015.
Przedstawiamy do waszej oceny wybrane 10 propozycji i zaraz oświadczamy że nie są to nasze najciekawsze dokonania w tym roku, prezentujemy tylko te które możemy udostępnić, musimy uszanować wolę naszych inwestorów, takie czasy.

Serdecznie zapraszamy do komentowania i przesyłania informacji oraz waszych opinii na temat naszych 10 propozycji z roku 2015 pod adres email: info@tapis.pl. Dla najbardziej aktywnych przewidzieliśmy nagrody, w tym koszulki, smycze, kubki itp.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół TAPIS.PL

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki