Generator aerozoli solankowychCo to jest generator, po co go stosować w grotach solnych?

Główną i najważniejszą funkcją generatora jest wytwarzanie suchych aerozoli solankowych. Dlatego wykonany jest on z najlepszych materiałów przystosowanych do pracy w ciężkich warunkach agresywnych solanek. Wytwarzanie aerozolu otrzymujemy przy pomocy ultradźwiękowego wielo-membranowego generatora, który stanowi nowoczesne rozwiązanie w technice mgło twórczej.

Generatory realizują wytwarzanie aerozoli solankowych o ultra wysokich parametrach rozdrobnienia cząstek. Pozwala to na długotrwałą obecność cząstek w powietrzu w postaci aerozolu posiadającego z punktu fizycznego cechy aerozolu suchego mimo, że generowany jest z wodnych roztworów solanek. Konstrukcja generatora umożliwia emisję aerozolu solankowego w obrobionym uszlachetniająco powietrzu do pomieszczenia lub kabiny. Powietrze wzbogacone jest o dobrany optymalnie aerozol solankowy, a jednocześnie pozbawione jest zanieczyszczeń typu pyły, kurze dymy, pyłki alergiczne, a zwłaszcza zanieczyszczenie cząsteczkami mineralnymi zawartymi w solankach.

Generator aerozoli solankowych

gas3

Pomyślisz – super rozwiązanie, szkoda tylko, że ja już mam grotę solną. Nic straconego. Jako producent GROT SOLNYCH wyposażamy nasze jaskinie w zestawy nawilżających generatorów aerozoli solankowych i aromaterapeutycznych suchych lub mokrych, obsługiwanych manualnie lub elektronicznie, cechujących się nowoczesna linią technologiczną.

Najważniejsze, że wyposażamy zarówno nowe groty solne jak również adaptujemy już istniejące. Martwisz się, że nie zostało przewidziane miejsce pod generator – więc nie ma szans na montaż i wykorzystanie tej niezaprzeczalnie bezcennej funkcji ujemnego jonizowania powietrza? Nic bardziej mylnego. Jesteśmy profesjonalistami. Zajmiemy się adaptacją każdej przestrzeni. Generatory wkomponowujemy w każdą grotę solną tak aby były dyskretnie ukryte, nie szpeciły a spełniały swoją funkcję. Zawsze proponujemy ciekawe obudowy i niebanalne aranżacje które pozwalają zamaskować urządzenie tak aby było niewidoczne.

 

Nowa, a może tylko ulepszona – doposażona Grota czy Jaskinia Solna spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, ponieważ gwarantuje czyste zjonizowane powietrze, które pozwala poprawić kondycję zdrowotną i działa wspomagająco w leczeniu:

– schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych: zapalenia zatok, nieżytu nosa oraz gardła, krtani, oskrzeli, astmy oskrzelowej;  alergii;
– schorzeń dermatologicznych: łuszczycy, pokrzywki, zapalenia skóry, trądziku;
– chorób układu sercowo-naczyniowego: nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej;
– chorób układu pokarmowego: choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zaburzeń przemiany materii;
– chorób reumatycznych;
– niedoczynności tarczycy;
– nerwic, stresu, stanów depresyjnych.

gas10 gas11 gas7 gas6 gas5 gas9 gas4 gas8 gas12 gas13

Przeciwwskazania do uczestnictwa w seansach
– uczulenie na jod
– nadczynność tarczycy

Zobacz także:
– oferta producenta grot solnych: https://www.tapis.pl/groty-solne/
– leżaki do grot solnych: FIAM

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Spa