Dodano: 2014.12.09

Felietonów o kominkach wiszących napisano już wiele, np: wiszace-kominki.html, każdy ciekawy, każdy inny, każdy wyjątkowy.  Proste kształty, minimalistyczne kolorystyka, a przede wszystkim funkcjonalność to znaki rozpoznawcze kominków wiszących. Szeroką gamę kominków z metaloplastyki wzbogaca nowy, niespotykany, ultranowoczesny kominek.

 

 

GLANCE firmy HERGOM bo o nim mowa to nowoczesne projektowanie – żeliwny piec we współczesnej formie. Niebanalny kształt zaprojektowany w oparciu o nordyckie tradycje cechuje prostota i perfekcyjnie wyważone linie.

Technologia cięcia stworzyła niepowtarzalny efekt który będzie nie lada gratką dla architektów, a piękna wizja ognia z trzech stron, w nowoczesnej kubistycznej formie z pewnością przyciągnie wzrok i zachwyci każdego.

Glance firmy HERGOM występuje zarówno w wersji  naściennej wiszącej jak również jako piec wolnostojący.   Piękna, przestrzenna wizja ognia i doskonałe parametry techniczne oraz wylot spalin tylny lub górny, bezpośrednie doprowadzenie powietrza z zewnątrz do spalania gwarantują nieograniczone możliwości aranżacji.

Dane techniczne:
– moc 7,5 kW
– wylot spalin górny lub tylny: 150mm
– doprowadzenie powietrza z zewnątrz 100 mm
– wymiary: 550 x 820 x 411 mm
– materiał: żeliwo + vermiculit
– waga 160 kg

Jako kominek wiszący czy jako piec wolnostojący, GLANCE to nie tylko dodatek do domu, to centrum zjawiskowego tańca ognia, niepowtarzalnych migoczących płomieni, miejsce przy którym cała rodzina może delektować się cudownym ciepłem i wyjątkowa atmosferą.

Poznaj ofertę pieców firmy Hergom:  https://www.tapis.pl/piece-piecyki/hergom/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece