Niewielkie wymiary, czystość formy – patrząc na piękny stalowy sześcian, nie przychodzi nam do głowy co mieści w środku. Po wyjątkowo prostym rozłożeniu ukazuje się funkcjonalnie skonstruowany grill, który za sprawą praktycznych rozwiązań zajmuje mało miejsca, daje nam przestrzeń do przygotowania dań, nie wymaga czyszczenia przed każdym rozpaleniem, tym samym podczas spotkań towarzyskich z grillem w roli głównej, możemy cieszyć się wolnym czasem.

Z serii STOGER METALIC BARBECUE na szczególne wyróżnienie zasługuje podwieszany grill ogrodowy 2305, który możemy zawiesić na każdej ścianie przydomowego tarasu czy też balkonie mieszkania. Ruszt o wymiarach 66 cm x 49 cm, umożliwi nam grillowanie dużej ilości potraw, półki boczne o wymiarze 48,5cm x 24,5 cm zapewnią komfort przygotowań, a pojemna szuflada zmieści popiół z 40 kg spalonego drzewa.

Grile ogrodowe 2151 i 2080 mogą służyć zarówno jako wolnostojące grille ogrodowe jak również wkomponowane w z zabudowę. Grill 2205 to kaseta z gilotyną, przeznaczona do zabudowy w pomieszczeniach zamkniętych – np. mieszkaniach czy loftach.

Więcej informacji w serwisach:
http://www.stoger.pl/grille/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille