Dodano: 2014.06.06

Nowy grill węglowy STOGER to szokujący stylistyką model WHELL SPIN. Produkt adresowany tylko dla indywidualistów, którzy w swoim ogrodzie chcą umieścić przedmiot szokujący, intrygujący, zaskakujący, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Jeśli chcemy aby komentowano nasz gust i poczucie estetyki, a nie ważne jest dla nas jak – pozytywnie czy krytycznie, to obiekt ten z całą pewnością takie emocje wywoła. Czym bardziej jest WHELL SPIN? – grillem czy awangardową abstrakcją? Tego rozstrzygnąć się nie da, bo ile gustów tyle opinii i tą ocenę artysta-projektant pozostawił każdemu użytkownikowi.

Forma nie stanowi jednak w przypadku tego urządzenia przerostu nad treścią, bo całość wyposażona jest w funkcjonalny, duży okrągły stalowy blat z paleniskiem i rusztem do grillowania w środku. W centrum okrągłego blatu ulokowane jest pojemne palenisko grillowe do spalania węgla drzewnego. Grill Stoger WHELL SPIN ma więc także pełnowartościową funkcję użytkową, nie tylko dekoracyjną.

WHELL SPIN to dwie duże stalowe obręcze z paleniskiem umocowanym w centrum, zewnętrzna obręcz ma średnicę 200 cm a wewnętrzna 180cm. Koło wewnętrzne jest ruchome i możemy ustawić je w dowolnym nachyleniu.

Cała konstrukcja wykonana jest z cynkowanej elektrolitycznie, grubej 4mm stali malowanej czarnym lakierem proszkowym. Stal odporna na wysokie temperatury i czynniki atmosferyczne. Tak solidny materiał i sposób wykończenia gwarantuje wieloletnią trwałość, jednocześnie ułatwia utrzymanie grilla w czystości.

Grill WHELL SPIN ze względu na oryginalny – niespotykany design trudno jest w jakikolwiek sposób zaszufladkować do konkretnej grupy asortymentowej. Jednakże można potraktować go jako uzupełnienie oferty nowoczesnych gazowych stołów grillujących STOGER TABLE GRILL BARBECUE i praktycznych, wielofunkcyjnych, mobilnych grilli gazowych WESTFIRE.

Grill WHELL SPIN w pomysłowym zestawieniu z lampami gazowymi i klimatem jaki stwarzają będzie podczas wieczornego przyjęcia w nowoczesnym ogrodzie, hotelu, campingu, czy basenie – nieprzeciętnym akcentem podnoszącym prestiż i range spotkania. Natomiast odwołując się do symboliki koła – tworzy jedność, doskonałość, dopełnienie i takie też funkcje grill WHELL SPIN spełni w nowoczesnym ogrodzie. Łatwo wkomponuje się w nowoczesna architekturę, stanie się dopełnieniem otwartej przestrzeni.

Dane techniczne oraz multimedialna prezentacja Grilla Stoger Whell Spin do obejrzenia w serwisie internetowym: http://www.stoger.pl/grille/whell-spin.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille