grille-centralne-1m Według oficjalnych danych statystyczny Polak coraz więcej wolnego czasu spędza w plenerze czyli w ogrodzie, działce, tarasie lub patio. Coraz bardziej aktywnie, zdrowo i „bliżej natury”. Standardem dzisiaj w dobrze wyposażonym ogrodzie czy działce rekreacyjnej staje się basen, drewniana balia czy domek z sauną, a prym wiedzie od wielu lat oczywiście grill lub miejsce do grillowania. Często takim miejscem jest kompleksowo wyposażona letnia kuchnia. Dlatego w ofercie firmy TAPIS.PL – jako że staramy się być zawsze liderami w oferowaniu najnowszych i najbardziej pożądanych urządzeń ogrodowych – coraz szersza gama grilli. Od kilku lat sprzedajemy z coraz większym powodzeniem nowoczesne grille gazowe – to oferta dla aktywnych, zabieganych, z małą ilością czasu wolnego, dynamicznych ludzi.

Dla tradycjonalistów, dla których potrawy z grilla to nie tylko smak i aromat naturalnego drewna, ale przede wszystkim rodzinny rytuał i integracja oraz nowe eksperymenty kulinarne proponujemy serię trzech ekskluzywnych i stylowych grilli centralnych z serii Stoger Barbecue Centrale. Centralne grille Stoger Barbecue idealnie nadają się do postawienia w ogrodzie, tarasie, we wnętrzu altany czy domku grillowego.grille-centralne-1

Grille centralne z kolekcji Stoger Barbecue wykonane są głównie ze stali galwanicznie cynkowanej i malowanej wysokogatunkowym żaroodpornym lakierem. Ruszta w palenisku wykonane z grubego żeliwa. Podpory utrzymujące czopuch są ze stali nierdzewnej. Podstawa paleniska wokół rusztu wykonana jest ze stali nierdzewnej i ze stali kwasoodpornej. Perfekcyjnie przemyślana funkcjonalność urządzenia polepsza jego właściwości użytkowe. Grill wyposażony jest w kilka wymiennych rusztów, które pozwalają na pieczenie różnych rodzajów mięs, warzyw, ryb, a nawet ugotowanie aromatycznej zupy w kociołku. Drewniane półeczki dookoła grilla nie tylko zdobią, ale pozwalają wspólnie grillować i przygotowywać potrawy przez kilka osób jednocześnie, nie przeszkadzając sobie wzajemnie.

Prezentacja grilli centralnych z serii Stoger Barbecue Centrale z kanału TAPIS.TV:

 

Grille centralne Stoger Barbecue mogą być wyposażone w daszek/okap z kominem o wysokości do 2mb. Dodajmy że okap ma możliwość regulacji wysokości. Wygodna zamykana szuflada do popiołu pozwala łatwo utrzymać grill w czystości i ułatwia jego sprzątanie.

Seria centralnych grilli Stoger Barbecue to trzy modele różniące się rozmiarami:

grill-1

 

Grill Stoger Barbecue Centrale 100 to ośmiobok o szerokości blatu 100 cm,
– średnica paleniska 50 cm,
– wysokość blatów od podłoża 56 cm,

 

 

 

grill-2

 

Grill Stoger Barbecue Centrale 120 to sześciokąt o szerokości blatu 120 cm,
– średnica paleniska 70 cm,
– wysokość blatów od podłoża 57 cm,

 

 

grill-3

 

Grill Stoger Barbecue Centrale 140 to ośmiobok o szerokości blatu 140 cm,
– średnica paleniska 74 cm,
– wysokość blatów od podłoża 67 cm.

 

 

Bogata gama dodatkowych akcesoriów jeszcze bardziej zwiększa możliwości kulinarne tych urządzeń, do dyspozycji w opcjach dodatkowych możemy mieć: żeliwne tace w różnych średnicach, dodatkowy stały ruszt lub masywny żeliwny kociołek z żeliwną pokrywką i stalowym pałąkiem do zawieszenia nad paleniskiem.

DOMEK GRILLOWY z grillem Stoger Barbecue Centrale

Wymiary domku: 4,5m x 4,5m, mieści max. 25 osób.
Montaż: CzęstochowaFOTO: Stylowy domek drewniany z umieszczonym na środku ogniskiem grillowym.

Seria centralnych grilli Stoger Barbecue obok znanych już grilli Flinston i serii gazowych lamp tarasowo-ogrodowych to kolejne nieodzowne wyposażenie komfortowego ogrodu, korzystnie wpływające na jakość plenerowego relaksu. Przedstawicielem marki Stoger w Polsce jest Firma TAPIS.PL.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille