Zbliżający się sezon letni, pierwsze ciepłe i długie wieczory sprzyjają spotkaniom towarzyskim lub rodzinnym w przydomowych ogrodach, działkach czy tarasach. Wielu z nas tego typu spotkania często łączy z grillowaniem. W praktyce jednak coraz częściej grillujemy na terenie miasta, często wśród gęstej zabudowy mieszkalnej i o różnych porach doby, a to nie każdemu z naszych sąsiadów odpowiada, bowiem tradycyjny grill to zadymienie i intensywny zapach. Unikniemy wielu  kłopotliwych sytuacji z tym związanych używając grilla elektrycznego, ale żaden w tym urok i smak natury. Dlatego dla wymagających amatorów tradycyjnego smaku i aromatu potraw dedykujemy gazowe grille NAPOLEON. Grille gazowe nie wymagają komina.

Banalnie prosta i wygodna obsługa takiego urządzenia, a najważniejsze brak dymu – czyli powodu do narzekań naszych sąsiadów to argumenty nie do podważenia. Dodatkowo zamykana górna pokrywa pozwala bezpiecznie przyrządzać potrawy podczas wszelkich warunków atmosferycznych.

Grille NAPOLEON z serii LEX i PRESTIGE PRO to grille do zabudowy wykonane z trwałej kwasoodpornej stali w obudowie z górną pokrywą szczelnie zamykającą cały proces grillowania. Grille gazowe PRESTIGE PRO i LEX SERIES są przeznaczone do zabudowy w dowolnym stylu i z dowolnych materiałów, zabudowa może być wykonana z cegły, kamienia, metalu, betonu, drewna, płyt meblowych lub specjalnych konstrukcji do grilla pod zabudowę.

Całkowicie nierdzewna konstrukcja grilla do zabudowy NAPOLEON pozwala montować je w całkowicie otwartej przestrzeni i użytkować przez cały rok. W razie potrzeby stosunkowo mała waga urządzenia i łatwość demontażu pozwala bezproblemowo  zdemontować grill w każdej chwili. Dlatego gazowe grille  do zabudowy są bardzo częstym wyposażeniem campingów, ośrodków wypoczynkowych czy agroturystycznych, a ostatnio  coraz chętniej wykorzystywane przez mobilne/parkingowe obiekty gastronomiczne.

Grille gazowe NAPOLEON są urządzeniami prostymi w obsłudze, wystarczy podłączyć butlę z gazem propan-butan i uruchomić palniki włącznikiem piezoelektrycznym, a następnie ustawić żądany sposób pieczenia. Efekt grillowania oprócz palników gazowych polepsza promiennik podczerwieni umieszczony w tylnej ściance rusztu.

Napoleon oferuje  do zabudowy trzy modele grilli:

BILEX 605 RBI – 5 palników o łącznej mocy 24,5kW
Ruszt ze stali nierdzewnej, Tylni palnik Infrared, System zapłonu JETFIRE
Wymiary powierzchni grillującej: 460mm x 850mm, waga: 58kg
Instrukcja obsługi grilla BILEX605 –>

LEX 605

Grill do zabudowy Napoleon BI LEX 605

 

BILEX 485 RB – 3 palniki o łącznej mocy 18,4 kW
Ruszt ze stali nierdzewnej, Jeden ceramiczny palnik na podczerwień z tyłu rożna, System zapłonu JETFIRE
Wymiary powierzchni grillującej: 460mm x 680mm, waga: 72 kg
Instrukcja obsługi grilla BILEX 485 –>

LEX 485

Grill do zabudowy Napoleon BI LEX 485

 

BIPRO 500 RBI – 5 palników o łącznej mocy 18,8kW
Ruszt ze stali nierdzewnej, Tylni palnik Infrared, System zapłonu JETFIRE
Wymiary powierzchni grillującej: 450mm x 710mm, waga: 54,5kg
Instrukcja obsługi grilla BIPRO 500 RBI –>

PRO 500

Grill do zabudowy Napoleon – BIPRO 500 RBI

 

Każdy z modeli opcjonalnie można wyposażyć w wygodną, dużą, żeliwną tacę do tradycyjnego grillowania węglem drzewnym (przyda się z pewnością w chwili kiedy wyjadą nasi sąsiedzi). W opcjach dodatkowych dostępne są także obrotowe rożna i wiele innych akcesoriów grillowych.

Bogato wyposażony grill do zabudowy NAPOLEON z serii LEX lub PRESTIGE zadowoli najbardziej wymagających zwolenników potraw z grilla i zapewni doskonale wypieczone potrawy.

Zobacz także:

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille