W nadchodzącym sezonie letnim firma STOGER proponuje oryginalne i niepowtarzalne w kształcie – jednym słowem –  awangardowe  grille ogrodowe.

Moda promująca indywidualizm i nowoczesność zobligowała firmę Stoger do wzbogacenia swojej oferty o nową serię grilli opalanych węglem drzewnym. Dodatkową motywacją dla projektantów z tej firmy było duże zainteresowanie jakim cieszy się szokujący w formie i wykonaniu  grill Whell Spin.

grill-8 grill-9 grill-10
 

W grillach z serii Stoger Awangarden natychmiast dostrzeżemy analogię i wyraźne wpływy zaczerpnięte ze stylistyki centralnych kominków serii Stoger Metallic Future. Ten design  dominuje obecnie we wszystkich nowoczesnych i przestronnych salonach nowo-projektowanych rezydencji. Zatem grille ogrodowe z nowej serii Stoger są dowodem tego, że stylistyka ta okazała się „celnym strzałem” i chcemy charakterystyczne, organiczne kształty widzieć także w ogrodzie lub tarasie, a nie tylko wewnątrz budynku.

Do dyspozycji mamy grille stojące-naziemne i jeden grill w wersji naściennej.

Do wyboru grill ze smukłym stożkowym paleniskiem z grubej czarnej stali

grill-1 grill-2 grill-3
 

lub kuliste palenisko z owalnym otworem w środku. Ta wersja do złudzenia przypomina wielkie ugryzione jabłko.

grill-4 grill-5 grill-6
 

W wersjach naziemnych stalowe paleniska spoczywają na masywnym okrągłym blacie z twardego egzotycznego drewna. Blat pełni dwie rolę: podkreśla masywny i stabilny charakter urządzenia, jednocześnie pełni rolę roboczego stolika. Całość połączona jest z podłożem masywną stalową stopą w charakterystyczny sposób.

grill-7

Grill Stoger naścienny to obszerna kopuła z zamykanymi, podnoszonymi drzwiczkami, grill przypomina hełm średniowiecznego rycerza z ruchomą przyłbicą.

„Przyłbica” po zamknięciu umożliwia przygotowanie potraw niezależnie od warunków atmosferycznych.

 

Grille Stoger z nowej serii idealnie korespondują z nowoczesnym ogrodowym oświetleniem gazowym, szczególnie stylistycznie ciekawą kompozycje mogą stworzyć w zestawieniu z lampą Le Grand lub Monaco.

Nowa seria awangardowych grilli Stoger to nie tylko praktyczne urządzenia do przygotowywania potraw, ale także unikatowe formy wzbogacające architekturę przestrzeni.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille