Dodano: 2012.10.12

Kolejna nowość – otwarty, żeliwny wkład przeznaczony do zabudowy nie tylko w otwartych kominkach typu portal, ale także jako palenisko do grilli pod zabudowę. Wkład w rozmiarze XXL HORYZONT100 (100cm szerokości) umożliwia nam upieczenie nawet prosiaka. Gigantyczny grill: dwa poziomy rusztów z podświetleniem, masywny, żeliwny, w dolnej części wyłożony szamotem, utrzymujący długo stałą temperaturę pieczenia.
Waga – prawie 300 kg.


Wkład cieszący się ogromnym zainteresowaniem, doczekał się mniejszego brata HORYZONT 80 (szerokość 80cm), który dodatkowo można wyposażyć (opcja) w przeszklone drzwi.

Przy okazji pojawienia się nowego paleniska HORYZONT 80 pragniemy przybliżyć szeroką ofertę, ciekawych rozwiązań do domków letniskowych i nie tylko. Wielofunkcyjne urządzenie zastępujące piekarnik, grill i jednocześnie działające jak tradycyjny kominek. Kuchnia coraz częściej wraca do łask, stając się sercem domu, gdzie wszyscy razem bawiąc się przygotowujemy potrawy. Najsłynniejsi mistrzowie kuchni twierdzą, że jedzenie przygotowywane na ogniu ma niepowtarzalny smak, dlatego zaczynamy coraz bardziej doceniać siłę tego żywiołu.
Kompleksowe rozwiązanie – nieduże, kompaktowe urządzenie, gdzie niepotrzebny jest już piec do gotowania, ani dodatkowe urządzenie grzewcze, ponieważ mamy wszystko w jednym.

 

Prezentacja video wkładu do grilla HORYZONT 80 z kanału TAPIS.TV

Pragniemy także zwrócić Państwa uwagę na nasze piece do pizzy:
– Model 1 – bardziej w stylu rustykalnym z łukowato zakończonym piekarnikiem i dzieloną szybą. Dla indywidualistów oferujemy wersję INSERT – do zabudowy.

– Model 2 – nowoczesny z prostą szybą piekarnika i dużą prostą komorą spalania, która służy również jako grill z trzema poziomami rusztu. Piekarnik – doskonały do tradycyjnych potraw, ale możemy także upiec w nim pizzę i tradycyjny chleb. Urządzenie może być piecem wolnostojącym, lub w wersji INSERT – do zabudowy według własnego gustu. Oba urządzenia wyposażone w termometr i podświetlenie.

Do funkcji użytkowych tych piecy do pizzy dodajemy absolutnie niepowtarzalny klimat – spektakl płomieni, woń i trzask palących się polan – nastrój święta na co dzień.

Więcej informacji w portalu internetowym: https://www.tapis.pl/grille/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille