Dodano: 2015.05.11

IX Międzynarodowe Targi Ogrodnicze „Twój Ogród 2015” to kolejna impreza wystawiennicza w której uczestniczyła firma TAPIS. Odbywała się tydzień po opolskich targach „Fiesta Garden”, impreza w Bielsku Białej okazała się równie udana i owocna. Z racji tematyki poświęconej ogrodom i działkom naszą ekspozycję zorganizowaliśmy głównie w tym zakresie. Furorę wśród gości targowych robiły grillowędzarnie.

Grillowędzarnie (pot. grillowędzarki) to kolejne produkty, które po gazowych grillach NAPOLEON rokują wielkie rynkowe powodzenie. W dobie masowej produkcji żywności i wielkiego zniechęcenia do naszych produktów wędliniarskich samodzielne przyrządzanie potraw we własnej grillowędzarni to dla wielu z nas zbawienie.

Dzięki nowoczesnym grillowędzarniom opalanym pelletem drzewnym, szybko, z łatwością i komfortowo przygotujemy ulubione potrawy lub też odkryjemy w sobie nowe możliwości i talenty kulinarne.

Do tego celu mamy trzy modele grillowędzarni:
Dla początkujących amatorów własnych potraw dedykowany jest najmniejszy model Davy Crockettdavy-crockett – jest to lekka przenośna grillowędzarka zaprojektowana do ogrodu, patio, balkonu, ze względu na małe rozmiary i wagę łatwo można zapakować ją do przyczepy, lub auta campingowego. Grill Davy Crockett może być zasilany z zapalniczki samochodowej. Posiada cyfrowe sterowanie, sondę do mięsa, pokrywę ze stali nierdzewnej i palenisko do spalania cyklonowego. Technologia otwartego ognia pozwala na wolne wędzenie lub też na smażenie w wysokiej temperaturze.

Podstawowe dane techniczne DAVY CROCKETT:
Moc 60W,
Wymiary:
– szerokość 86cm
– wysokość 81cm
– głębokość 58 cm
Powierzchnia do grillowania: 1413cm2

 

Daniel BooneNieco bardziej zaawansowana technicznie grillowędzarnia to
DANIEL BOON:

Wymiary:
– szerokość: 142cm
– wysokość: 130cm
– głębokość: 61cm
Moc 230W,
Waga 70 kg,
Powierzchnia do grillowania: 2955 cm2

 

 

Jim Bowie

Najwięcej możliwości stwarza grillowędzarnia JIM BOWIE:

Wymiary:
– szerokość: 178 cm
– wysokość: 130cm
– głębokość: 61cm
Moc: 240W,
Waga: 84 kg,
Powierzchnia do grillowania: 4255 cm2

 

Modele grillowędzarek Jim Bowie i Daniel Boone posiadają cyfrowe sterowanie, sondę do mięsa, wysoką pokrywę do łatwego pieczenia kurczaka/żeberek, wygodną półkę z wieszakami na akcesoria, twarde gumowe opony i palenisko do spalania cyklonowego.

Wędzarnie te posiadają również funkcję Sense-Mate czyli czujnik termiczny który mierzy temperaturę otoczenia i nadaje grillowi tryb „turbo” w zimie, tak aby nie trzeba było długo czekać na rozgrzanie urządzenia.

Seria nowoczesnych grillo-wędzarni opalanych naturalnym pelletem obok szerokiej oferty nowoczesnych grilli gazowych Napoleon to doskonały sposób na pożyteczne spędzenie wolnego czasu podczas letniego wypoczynku.

Prezentacja multimedialna z targów Twój Ogród 2015 w Bielsku-Białej ->>

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille