Tak jak przed mitologicznym HELIOS-em – uosobieniem słońca, źródłem światła nic się nie ukryło, tak i przed HELIOS-em od kanadyjskiego producenta wanien spa COAST SPAS – nie ukryje się żaden napięty mięsień :) To źródło nieziemsko przyjemnego masażu.
Helios z serii LUXURY od COAST SPAS to wyrafinowana wanna spa, która zapewnia najwyższy komfort hydroterapii i przekracza wszystkie oczekiwania.

 

Prestiżowy HELIOS o wymiarze 234 cm x 234 cm x 102 cm wysokości to luksusowa 6 osobowa wanna spa dla spragnionych silnych doznań.

W wyposażeniu podstawowym znajduje się pięć ergonomicznych foteli i jedna idealnie wyprofilowana  leżanka, w tym trzy fotele i leżanka z regulowanymi zagłówkami. System 65 najpotężniejszych dysz do masażu Luxury Trillum Stainless Steel wspieranych przez największe dostępne w branży pompy strumieniowe „Dual Xtreme Monster Flow” o mocy 7 KM. Głównym celem producenta jest osiągnięcie najwyższej jakości masażu wodnego. Dlatego zasadą jest nie ilość dysz, ale jakość i umieszczenie ich w strategicznych miejscach ciała. Spełnienie tego warunku gwarantuje najefektywniejszy relaks podczas korzystania z naszych urządzeń. Każda z dysz posiada specjalną konstrukcję, umożliwiającą intensywność masażu. heliosDysze w ergonomicznym kształcie dopasowane do wygodnej samodzielnej regulacji, nawet w trakcie kąpieli. Przy tym producent nie zapomniał o estetyce. Każda dysz to niepowtarzalny design z elementami stali kwasoodpornej idealnie dopasowany do nowoczesnych stylizacji. Również designerski jest dotykowy panel sterujący „LUXURY Color touchscreen” opcjonalnie również możliwość sterowania SMARTPHONE.  Wanna SPA HELIOS posiada najwyższej jakości opatentowany system filtracji HYDRO CYCLONIC FILTRATION dostarczający krystalicznie czystej wody. Jak już pisaliśmy w artykule o wannie CASCADE V, Hydro Cyclonic to system filtracyjny polegający na przyspieszeniu wymiany wody wewnątrz filtra przez dodatkowy system noży wodnych umieszczonych na dole filtra. Noże odpowiadają za „przyspieszenie przepływu wody” bez ingerencji w moc pomp i następuje 100% wykorzystanie powierzchni filtra. Następnie woda jest transportowana z zewnątrz do wewnątrz filtra przez system podwójnych rdzeni filtracyjnych i wtłaczana do systemu dysz masujących.

Warto przypomnieć także, że wyposażenie wanien COAST SPAS jest zawsze najwyższej jakości. Wanna Spa Helios to idealne miejsce na odprężenie po długim dniu w pracy jak również na relax w gronie rodziny i przyjaciół.

Potrzebujesz inspiracji, szukasz ciekawych rozwiązań dla aranżacji wanny w Twoim otoczeniu?
Zapraszamy do obejrzenia potężnej galerii zdjęć z realizacji wanien COAST SPAS:
https://www.tapis.pl/wanny-spa/coast-spas/galeria.htm

Galeria przedstawia najczęściej wybierane wanny COAST SPAS w różnych aranżacjach. Znajdują się tutaj zarówno wanny wolnostojące, zabudowane w całości, zabudowane w części, czy„wtopione” w tarasy, wkomponowane w domki saunowe, altany ogrodowe.

Kanadyjski producent wanien SPA udostępnia także interesującą aplikację na iPada, dzięki której zobaczysz jak wanna HELIOS będzie wyglądać w Twoim domu lub ogrodzie.

Dane techniczne wanny Helios w serwisie: https://www.tapis.pl/wanny-spa/coast-spas/helios.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA