Dodano: 2015.04.23

HergomSerwis internetowy Hergom.pl to kolejny instrument prezentujący szeroką gamę kominkowych produktów hiszpańskiej firmy HERGOM. HERGOM to  renomowany producent z wielkimi tradycjami w produkcji urządzeń grzewczych, a także z doświadczeniem w metalurgii i odlewnictwie żeliwa. Dzięki serwisowi hergom.pl dokładnie poznajemy ofertę wkładów kominkowych, tradycyjnych żeliwnych pieców, żeliwnych pieców emaliowanych i nowoczesnych kominków z metaloplastyki.

Liczymy na duży sukces rynkowy produktów Hergom w Polsce, gdyż oferta tego producenta dokładnie celuje w upodobania polskiego klienta.

Dla zwolenników nowoczesnych wnętrz i jakże modnych ostatnio w Polsce loftów dedykowana jest seria kominków SANTORINI, od pewnego czasu kominki SANTORINI w Polsce zadomowiły się pod nazwą handlową HOF.

Do zabudów kominkowych oferowana jest cała gama nowoczesnych kaset i turbokaset.

Do wnętrz rustykalnych lub obiektów rekreacyjnych Hergom adresuje stylowe żeliwne piece, w wersjach szkliwionych lub emaliowanych w szerokiej gamie kolorystycznej. Żeliwne piece są doskonale wyposażone i wykonane z dbałością o każdy detal. Takie udogodnienia jak boczne drzwi do załadunku drewna i system obiegu wtórnego powietrza w palenisku w żeliwnych piecach Hergom to  podstawa.  Dobrym tego przykładem jest model Bennington, wysublimowany i wykonany z dbałością o każdy szczegół.

Wszystkie rustykalne i nowoczesne piece Hergom to nie tylko wydajne ogrzewanie, ale także ponadczasowa i uniwersalna dekoracja każdego wnętrza.

Poniżej link z wybranymi realizacjami palenisk firmy Hergom:
https://www.youtube.com/user/tapisdesign/search?query=hergom

W roku 2014 odnotowaliśmy wzmożone zainteresowanie tradycyjnymi i doskonale wykonanymi żeliwnymi piecami kominkowymi – dlatego produkty Hergom traktujemy jako argument wobec aktualnych oczekiwań rynkowych.

Serwis hergom.pl jest prosty, przejrzysty i czytelny w nawigacji. Zawiera najpotrzebniejsze rysunki techniczne, informacje o produktach, ich schematy i wymiary, praktyczny i pomocny w pracy każdego projektanta.

Zapraszamy do serwisu www.hergom.pl

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia