Basen ogrodowyFirma Tapis od pięciu lat przedstawiciel hiszpańskiej firmy TOI w Polsce,  producenta basenów naziemnych, wprowadza  do oferty basen o wymiarach 610 x 375 x 120 cm. Basen wykonany w znanej już technologii: segmenty ścian z białej, lakierowanej stali, dla większego bezpieczeństwa podwójnie skręcanej. Okładzina PCV odporna na promienie UV. Basen wyposażony we wszystkie niezbędne akcesoria do montażu, układ filtracyjny z  filtrem piaskowym o wydajności 4m3/h.  W komplecie wygodna drabinka. Opcje dodatkowe – przykrycie letnie i zimowe.

Doskonałej jakości produkt, znakomicie dopasowany  do realiów klimatycznych naszego kraju. Biorąc pod uwagę krótki sezon letni zdecydowanie atrakcyjniejszy cenowo w porównaniu z basenami  wkopywanymi czy murowanymi. Mniej kłopotliwy w realizacji –  nie potrzebujemy pozwolenia na budowę, a otrzymujemy solidne, stabilne urządzenie do zabawy, ćwiczeń wodnych, rekreacji. Z długoletniego doświadczenia wiemy, że pozostawienie niezłożonego baseny na zimę nie skutkuje jego zniszczeniem – po odpowiednim zabezpieczeniu bez trudu uaktywnimy go w następnym sezonie. Baseny ogrodowe – dzięki stabilnej metalowej obudowie możemy doposażyć w przeciwprądy i uzyskać efekt „rwącej rzeki”, zainstalować kolorowe oświetlenie,  oraz podgrzać przy pomocy paneli solarnych, wpinając je w układ filtracyjny.  Żadnej z tych opcji nie można zastosować w dmuchanych basenach  marketowych, z naszych doświadczeń produktów jednosezonowych.

Basen Basen Basen ogrodowy

W przeciwieństwie do basenów „dmuchanych – rozporowych” baseny TOI są stabilne, wytrzymałe,  łatwe w utrzymaniu czystości. Można stosować odkurzacze automatyczne czyszczące również ściany co nie jest możliwe w basenach dmuchanych.  Do basenów TOI możemy dokupić ozdobną folię w różnych wzorach, lub wykonać  obudowę drewnianą, w której ukryjemy estetycznie cały system filtracyjny. Na życzenie  „wbudowujemy„  baseny w podesty i tarasy. Zabudowy wykonujemy z drewna krajowego, oraz egzotycznego.

Więcej informacji w serwisie: https://www.tapis.pl/baseny/

Zobacz także:
https://www.tapis.pl/info/prysznice-basenowe-kolorowy-zawrot-glowy.html
https://www.tapis.pl/info/dwa-oblicza-wanny-spa-wellis-acapulco.html
https://www.tapis.pl/info/domowe-wanny-z-hydromasazem-firmy-wellis.html

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Baseny