balia ogrodowaOstatnimi czasy balie ogrodowe stały się bardzo popularnymi produktami, które coraz częściej pojawiają się w polskich ogródkach. W zależności od modelu, drewniana balia może być idealnym dopełnieniem tarasu, posesji, jak i każdej agroturystyki.
Drewniane balie z serii Hot-Tub, to źródło wspaniałej zabawy i integracji. Natomiast jeśli szukamy produktu z hydromasażem, zachęcam do zapoznania się z ofertą wanien spa kanadyjskiego producenta Coast Spa.balia drewniana z piecem

Model Hot-Tub 1 to klasyczna drewniana balia z zewnętrznym piecem, która pomieści od 8 do 10 osób. Największe atuty Hot-Tub 1, to jakość wykończenia, ekologiczna konstrukcja oraz atrakcyjna cena. W skład każdej balii wchodzi również praktyczne przykrycie zimowe, drabinka, oraz półeczka na napoje.
Hot-Tub 2, to ulepszona wersja modelu Hot-Tub 1, która została dodatkowo wyposażona we wkładkę akrylową występującą w różnych kolorach. Wkład ułatwia nam utrzymanie czystości wewnątrz balii oraz zapewnia większą żywotność produktu. Ponadto w modelu Hot-Tub 2 zostało zastosowane drewniane przykrycie.
Nasza nowa balia ogrodowa Hot-Tub 3 posiada wewnętrzny piec opalany drewnem z bocznym załadunkiem, dzięki czemu tafla wody nie jest zabrudzona popiołem. Kolejnymi zaletami jest komfortowe i bezpieczne dokładanie drewna bez wdychania dymu oraz oszczędność miejsca poprzez zainstalowanie pieca wewnątrz balii. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie potrzebują balii 8-10 osobowej, a wystarczy im model dla 6-8 osób. W środku balii Hot Tub 4 znajdziemy dodatkowo wkład wykonany z wysokiej jakości polipropylenu. Materiał ten jest w pełni odporny na działania atmosferyczne, czyli mróz, deszcz i promienie ultrafioletowe. Wkład jest dostępny w trzech różnych kolorach – niebieski, szary, oraz czarny. Dodatkowo model Hot-Tub 3 i 4  został wyposażony w solidne drewniane przykrycie, które może posłużyć również jako stół ogrodowy.

Poniżej prezentacja multimedialna nowego modelu Hot-Tub 4

Firma TAPIS.PL oferuje również usługę transportu, montażu oraz wynajmu balii na różne imprezy okolicznościowe.
Więcej informacji na temat wcześniejszych modeli – Hot-Tub 1 oraz Hot-Tub 2 znajdą Państwo we wcześniejszych felietonach.

Zobacz także naszą ofertę bali drewnianych >>

Dawid Brzózka
Konsultant Techniczny
Oddział Łódź

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Sauny