HydromasażFirma TAPIS jako posiadacz wyróżnienia „Rzetelna Firma”, czuje się zobowiązana do przekazywania klientom wyłącznie rzetelnych informacji na temat oferowanych produktów. Tym samym, chcąc odciąć się od demagogi, informujemy, iż COAST SPAS – kanadyjski producent wanien SPA, którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce, wykorzystuje materiały i  podzespoły najwyższej jakości produkowane tylko w USA i Kanadzie.

Informacja niby oczywista, ale dla znawców tematu niekoniecznie, ponieważ wielu „producentów”, dystrybutorów wanien SPA firmujących produkty końcowe hasłami „made in” UE, USA , Kanada czy np. „kanadyjska technologia” bazuje na podzespołach z Chin, niektórzy nawet kupują gotowe produkty i przyklejają tylko swoje tabliczki znamionowe.

Sprzedaż chińskiego produktu pod logo „kanadyjska wanna” czy „kanadyjska technologia” bez wyjaśnienia klientom różnicy to nie pomijanie szczegółów, a po prostu oszustwo przez duże O, ponieważ klienci przeświadczeni, że płacą za wannę najwyższej jakości nabywają produkt w części lub w pełni azjatycki.

Firma TAPIS.PL potępia tego typu działania – wprowadzające klientów w błąd, dlatego poleca przemyślane zakupy tylko u profesjonalistów, którzy zawsze gwarantują najwyższą jakość potwierdzoną certyfikatami i atestami, stały dostęp  do części zamiennych oraz autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W kolejnych aktualnościach dokładnie opiszemy poszczególne podzespoły części oraz sekcji z których składa się kompletny Minibasen i Wanna SPA firmy Coast SPAS.

W pierwszej kolejności zapraszam do zapoznania się z zawartymi w serwisie informacjami o producencie dysz do wanien COAST SPAS oraz z filmikami prezentującymi sposób ich działania: http://www.waterwayplastics.com/

Pełna oferta minibasenów i wanien SPA kanadyjskiego producenta Coast Spas w serwisie internetowym: https://www.tapis.pl/wanny-spa/coast-spas/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA