IMD – to coroczna impreza organizowana przez COAST SPAS,  która gromadzi najlepszych sprzedawców wanien SPA z całego świata. Głównym celem spotkania jest prezentacja nowości, wprowadzanych produktów, innowacyjnych rozwiązań. Liderzy branży dzielą się z uczestnikami pomysłami, wiedzą, doświadczeniem. 

Rekordowe pod względem liczby gości IMD 2015 odbyło się 7 stycznia w hotelu SHERATON Wall Centre w Vancouver.

Już po raz 19 Coast Spas udostępnił kompleksowy wgląd do innowacyjnych funkcji produkcyjnych, wszystkim obecnym.

Najważniejszym punktem IMD 2015 była prezentacja minibasenu WELLNESS INFINITY o którym informowaliśmy w pierwszej kolejności.

Producent wierzy, że INFINITY odniesie taki sam sukces jak wanna z serii CASCADE https://www.tapis.pl/info/?s=cascade model CASCADE II – która  otrzymała tytuł BEST BUY 2014 – najczęściej wybierana wanna przez kupujących. To kolejny już tytuł „BEST” dla kanadyjskiego COAST SPAS obok „Best Hot Tub” czy „Best of class

Z nowości produkcyjnych obok minibasenu INFINITY, zaprezentowano również nowe, bogatsze wersje wanien HELIOS oraz FREEDOMwyposażone w aż 62 dysze! które szczegółowo prezentujemy w naszej bogatej ofercie produktów Coast Spas – zapraszamy.

Coast Spas jest głęboko przekonany, że ich produkty powinny być dostosowane do stylu życia ich klientów i nikt nie powinien być zobowiązany do wyjątków ani kompromisów, każdy ma prawo uzyskać dokładnie to, czego potrzebuje od wanny spa. W tym celu Coast Spas nadal oferuje szeroką gamę dodatkowych funkcji, które mogą być dodawane do prawie każdej wanny spa.

Podczas IMD 2015 uczestnicy byli traktowani jak światowej klasy sławy. Czas urozmaicały występy wokalne, uroczyste kolacje, nagrody dla najlepszych dealerów, ciekawe prezentacje. Atmosfera przepełniona pasją, ambicją, optymizmem.

Jako przedstawiciel kanadyjskiego producenta w Polsce, słowem podsumowania 2014 roku, prezentujemy podziękowania od COAST SPAS:

„Chcemy jeszcze raz bardzo podziękować wszystkim za obecność w Vancouver na naszej corocznej inauguracji. Było nam naprawdę miło spotkać najlepszych dealerów z całego świata. Cieszymy się, że po raz kolejny mieliśmy okazję spędzić z Wami czas, a także zaprezentować szereg nowości i omówić ambitne plany na 2015 rok. Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili. Liczymy na Was również w przyszłym roku.
Rodzina Coast Spas”
 

Oferta produktów Coast Spas – https://www.tapis.pl/wanny-spa/coast-spas/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia