Według wszelkich statystyk Polacy są jednym z najbardziej zapracowanych narodów świata, dlatego zdrowie, relaks, wypoczynek i regeneracja sił stają się niesamowicie ważne w naszym coraz intensywniejszym życiu.

Tego typu potrzeby spełnia coraz więcej oferowanych przez producentów i importerów urządzeń przeznaczonych do saun, siłowni, basenów i ośrodków spa, urządzeń które mają usprawnić korzystanie z relaksu i wspomóc regenerację organizmu. Powszechne są już w wymienionych obiektach promienniki infrared,  coraz częściej spotykamy je w saunach, kabinach czy łaźniach parowych. O ich nieocenionych zaletach nie ma co się rozpisywać bo te znamy od lat.

Ponieważ co chwila w sprzedaży pojawiają się nowe promienniki infrared w tym felietonie przedstawię Państwu najnowszą serię promienników Infrashower.

Uniwersalne, bo przeznaczone do saun, kabin prysznicowych, kabin parowych i nawet do zwykłej łazienki gdzie panuje temperatura pokojowa. Wystarczy znaleźć trochę wolnego miejsca w domowej łazience i zamontować panel Infrashower.

Seria Infrashower to cztery panele montowane bezpośrednio do ściany lub w niewielkiej (10cm) wnęce.

 

Infrashower P jest idealny jako dodatkowe wyposażenie luksusowej kabiny parowej, całkowicie wodoodporny wykonany z aluminium i szkła. Dostępny w kilku kolorach: kawowym, czarnym, białym  i szarym w dwóch odcieniach ciemnym i jasnym.

 

 

 

 

Infrashower T, promiennik Infrashower został ukryty za taflą szklaną w kabinie prysznicowo-parowej. Jest to gotowa kabina prysznicowo-parowa z panelem infrared. Model ten dedykowany jest przez producenta głownie do centrum Wellness II produkcji Tapis jako gotowa zabudowa z prysznicem i promiennikiem Infrared.

 

 

 

 

Infrashower B  – wersja wpuszczana we wnękę w ścianie – montowana pod prysznicem, w kabinie lub łaźni parowej, może być też montowana w ścianie, w zwykłej łazience do codziennego użytku.

 

 

 

Infrashower L – wersja wpuszczana – montowana w łaźni parowej i kabinach prysznicowych. Jest urządzeniem całkowicie wodoszczelnym i paroszczelnym. Panel infrared i panel prysznicowy sterowane są za pomocą zintegrowanego panelu sterującego.

 

 

Do każdej kabiny lub łazienki wyposażonej w promienniki Infrashower producent dedykuje designerskie ławki i siedziska wykonane z metalu połączonego ze specjalnym tworzywem. Ławki i siedziska dostępne są w kilku różnych wariantach – zarówno szerokie jak i wąskie.

Zanim podam wymiary urządzeń dla podsumowania najważniejsze zalety w telegraficznym skrócie, z pominięciem oczywiście bezcennych zalet terapeutycznych:

– bardzo wysoka jakość wykonania
– zwarta konstrukcja ułatwiająca montaż
– wodo i paroszczelna budowa
– łatwa integracja z każdą kabiną
– uniwersalny i estetyczny design
– proste sterowanie

Wymiary:

Infrashower B / L – modele z korpusem chowanym we wnęce

Szerokość 37cm
Głębokość we wnęce 9,5cm
Głębokość zewnętrzna panelu 2,5cm
Wysokość 109,5cm
Wysokość oparcia 72cm
Głębokość oparcia 10cm
Moc 450W

Infrashower P – model mocowany na ścianie

Szerokość 37cm
Głębokość 10cm
Głębokość oparcia 10cm
Wysokość 109,5cm
Moc 450W

Pamiętajmy, że promieniowanie infrared dociera w głąb naszego ciała wywołując pozytywny, pro zdrowotny wpływ, dlatego nowa seria Infrashower coraz częściej staje się standardowym wyposażeniem kabin parowych i prysznicowych.

Więcej informacji na temat paneli Infrashower >>

 

Rafał Jaros
Specjalista z zakresu Wellness i SPA
TAPIS.PL
ul. Wędkarska 5
93-458 Łódź
tel: (42) 682 42 23

 

SAUNY BASENY KOMINKI – bądź na bieżąco. Subskrybuj nasz kanał filmowy TAPIS.TV.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Spa