Wszelkie formy plenerowego wypoczynku przeżywają obecnie rozkwit, moda na zdrowie i kontakt z naturą triumfuje, a producent saun i domków saunowych czyli firma Tapis pracuje na pełnych obrotach.

Ponieważ drewniane balie ogrodowe cieszą się gigantyczną popularnością Tapis wprowadza do oferty nowy model HOT TUB 5. Balia ta jest nieco inna od pozostałych z tej serii. Adresowana jest dla wszystkich, którzy chcą ożywić swój ogród lub taras, intrygując i wyróżniając się.

Największa oryginalność bali HOT TUB 5 to plastikowa niecka w kolorze RÓŻOWYM, do tego w komplecie dwustopniowe schodki i dwuczęściowe  przykrycie. Ciekawostką jest kołnierz obręczy wykonany z gumy i wypełniony powietrzem dla wygody szyi.  Balię można także wyposażyć w ergonomiczne zagłówki, które wydatnie zwiększają komfort użytkowania.

 

Balia HOT TUB 5 przeznaczona jest dla 4/6 osób, jej
– średnica zewnętrzna to 170 cm
– średnica wewnętrzna to 164 cm
– wysokość 110 cm
– głębokość: 91 cm
– waga 160 kg
– pojemność 1450 litrów

W komplecie zewnętrzny piec opalany drewnem mocy 29kW i dwumetrowy komin ze stali kwasoodpornej z ażurową osłoną zabezpieczającą przed oparzeniem, zakończony daszkiem. Niewątpliwą zaletą jest fakt, iż piec ten może być użytkowany słoną wodą morską, co z pewnością poszerza zakres zastosowań bali HOT TUB 5.

Zobacz także: Nasza oferta bali drewnianych >>

Magdalena Siewiera
Kierownik salonu, oddział Łódź
TAPIS.PL
ul. Wędkarska 5
93-458 Łódź
tel: (42) 682 42 23

 

SAUNY BASENY KOMINKI – bądź na bieżąco. Subskrybuj nasz kanał filmowy TAPIS.TV.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Baseny